25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Yılmaz “Atakum Canlandı, Sıra Tekkeköy’de”

  • 23 Mayıs 2017
  • 0 YORUM
  • 200 KEZ OKUNDU
Yılmaz “Atakum Canlandı, Sıra Tekkeköy’de”

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün kuruluş etkinlikleri kapsamında Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban Büyükşehir Belediye Başkanını ziyaret etti.Samsun’da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Samsun Büyükşehir Belediye başkanı raylı sistemin Tekkeköy’ü canlandıracağını belirtti.

Yapılan çalışmaların şehrin güneye doğru gelişmesini sağladığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı “Batı Park dediğimiz alanın karşısında bir köprülü kavşak yaptık. Bu kavşak yukarda Kalkanca tarafında binlerce konutun oluşmasına vesile oldu. Buralarda çok güzel yapılar yapıldı. Bu kavşakla birlikte şehir güneye doğru genişlemiş oldu. 30-40 bin kişilik bir nüfus orada yaşamlarını sürdürüyor.” dedi.

Raylı sistemin Atakum’u canlandırdığını belirten Yılmaz “Aynı zamanda Samsun’a kazandırdığımız raylı sistem projemiz Atakum’u canlandırdı, sıra Tekkeköy’de. Yaptığımız yatırımlar şehirde gelişimin önünü açıyor. Adım adım yaklaştığımız hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Yılmaz “Atakum Canlandı, Sıra Tekkeköy’de” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Yılmaz “Atakum Canlandı, Sıra Tekkeköy’de” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ