22.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Yılmaz “Karamsar Ortamda Yatırımcılar Olmaz”

  • 14 Nisan 2017
  • 0 YORUM
  • 300 KEZ OKUNDU
Yılmaz “Karamsar Ortamda Yatırımcılar Olmaz”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Olumsuz bir takım karamsarlıkların çizildiği ortamda yatırımcılar olmaz” ifadelerini kullandı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, özellikle motosiklet severlerin vazgeçilmez noktalarından birisi olacak olan Honda Motosiklet dükkânının açılışına katıldı. Açılış öncesi konuşan Başkan Yılmaz, 16 Nisan referandumunu hatırlatarak, “İnşallah geniş katılımlı bir evet ile ülkemiz yeni bir yola girecektir. Bu açılışlar aslında canlı bir ekonominin gelecek vaat eden bir ortamın tesis ettiği şeylerdir. Ekonomisi kötü olan olumsuz bir takım karamsarlıkların çizildiği bir ortamda bu tür girişimler bu tür yatırımcılar olmaz. İnşallah bizim ülkemiz bu gelişmelerle birlikte daha hızla kalkınan, bulunduğumuz coğrafyada örnek bir ülke olma yolundaki hızını kesmeksizin devam ettirecek. O bakımdan 16 Nisan çok önemli. Allah’ın izniyle Pazartesi günü yeni bir Anayasa ile güne başlayacağız” dedi. Son olarak Başkan Yılmaz, motosiklet kullanıcılarını kask takmadan trafiğe çıkmamaları konusundan uyararak, “Herkese güvenli ve kazasız belasız bir sürüş diliyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Yılmaz “Karamsar Ortamda Yatırımcılar Olmaz” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Yılmaz “Karamsar Ortamda Yatırımcılar Olmaz” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ