25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Yılmaz “Raylı Sistem Tekkeköy’ü Canlandıracak”

  • 05 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 524 KEZ OKUNDU
Yılmaz “Raylı Sistem Tekkeköy’ü Canlandıracak”

Toplantıda raylı sistemin Tekkeköy’e değer katacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı “Raylı sistem Atakum’u yeni bir Atakum yaptı. Sıra Tekkeköy’de.” ifadelerini kullandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) arasındaki koordinasyonun ve işbirliğinin sağlanması için gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı belediye ve OKA yetkililerinin katılımıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Samsun’da sanattan tarihe, turizmden spora, ulaşımdan kırsal kalkınmaya kadar birçok alanda yapılan çalışmalarda edindiği tecrübeleri katılımcılara anlatan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak kat ettiğimiz mesafe gerçekten çok büyük. Mesela raylı sistem küçük bir iş değil. Kentsel kariyerimizi yükseltmek için yaptığımız önemli bir çalışmaydı. Nitekim raylı sistem Atakum’u hareketlendirdi. Şimdi Tekkeköy’e kadar uzayacak olan raylı sistem Tekkeköy’ü canlandıracak. Ardından Havaalanı’na kadar uzatmayı düşünüyoruz. Raylı sistemin güzergahında olan her yer kentsel dönüşüme, değişime ve gelişime uğrayacak.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Yılmaz “Raylı Sistem Tekkeköy’ü Canlandıracak” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Yılmaz “Raylı Sistem Tekkeköy’ü Canlandıracak” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ