26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Yılmaz’dan Samsun’lulara Teşekkür

  • 19 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 416 KEZ OKUNDU
Yılmaz’dan Samsun’lulara Teşekkür

Samsun Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz 2016’daki darbeye teşebbüs eylemlerine karşı duruş sergileyen Samsunlulara teşekkür etti.

15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın meydanlara inme çağırısına ilk desteklerin başında Samsun’lular yer aldı. Cumhuriyet Meydanı’na toplanan Samsun’luların sayısı, davetin ardından 100 binlere ulaştı. Gözünü kırpmadan demokrasi nöbetine başlayan Samsunlular, Milli Mücadele’nin Başkenti olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Halkının bu onurlu, dik ve kararlı duruşu sebebiyle Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, sözlü yaptığı teşekkürle yetinmedi. Tramvay duraklarındaki raket ve bilbordlara konu ile alakalı teşekkür afişleri astırdı. Asılan afişelerde “Halkımız demokrasiye ve hükümetimize sahip çıktı, tüm halkımıza teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Yılmaz’dan Samsun’lulara Teşekkür başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Yılmaz’dan Samsun’lulara Teşekkür ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ