2028’a Kadar Dondurulmuş Yoğurt Pazar Büyüklüğü, Gelir, Büyüme, Segmentasyon ve Endüstri Tahmini

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2028’e Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Dondurulmuş Yoğurt Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Küresel donmuş yoğurt pazarının büyüklüğü 2020’de 1,63 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Pazarın 2021’de 1,69 milyar ABD dolarından, 2023-2028 döneminde %3,5’lik bir Bileşik Büyüme Oranı (CAGR) ile 2028’de 2,14 milyar ABD dolarına ulaşması öngörülüyor.

Küresel Dondurulmuş Yoğurt Pazar Araştırma Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra Dondurulmuş Yoğurt Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/100799

Piyasa raporunda yer alan Başlıca Dondurulmuş Yoğurt Pazarının Anahtar Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

 • Danone (Paris, Fransa)
 • Pinkberry (Kaliforniya, ABD)
 • Honey Hill Çiftlikleri (Russellville, ABD)
 • Scott Brothers Süt Ürünleri (Chino ABD)
 • Red Mango Inc. (Texas, ABD)
 • Yogurtland Inc. (Kaliforniya, ABD)
 • Gujarat Kooperatif Süt Pazarlama Federasyonu (Gujarat, Hindistan)
 • Nestle SA (Vevey, İsviçre)
 • General Mills (Minnesota, ABD)

Fortune Business Insights™ Küresel Dondurulmuş Yoğurt Pazarı raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsamaktadır. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan Dondurulmuş Yoğurt Piyasası verileri arasında yer alıyor. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Eşsiz veya sıra dışı tatların kombinasyonu mevcut trenddir ve piyasada son derece popüler hale gelmektedir. Tart aromalı tatlılar, geleneksel yoğurda kıyasla üstün tatları ve düşük şeker içerikleri nedeniyle piyasaya sunulmalarından bu yana büyük bir popülerlik kazanmıştır. Yaptığımız analiz ve ankete göre tüketicilerin 1/4’ünden fazlası tart çeşitlerini en sevdikleri ürün olarak belirtiyor. Artan talebin yanı sıra tart aromalı tatlıların tüketimi de dünya çapında donmuş yoğurt pazarının büyümesini destekliyor.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/100799

Dondurulmuş Yoğurt Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki Dondurulmuş Yoğurt Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor, pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının son derece kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2028’e kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabetçi Değerlendirme: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Dondurulmuş Yoğurt Pazarı Sektörü Rekabet Analizi:

 • Ağustos 2020:  Menchie’nin Dondurulmuş Yoğurt’u, HI-CHEW Tropikal Smoothie’nin ağız sulandıran lezzetini yaratmak için tek başına veya bir araya getirilerek içilebilen HI-CHEW Mango ve HI-CHEW™ Passion Fruit olmak üzere iki yeni canlı tadı tanıttı.
 • Mart 2021:  Pinkberry, baharın başlangıcını canlandırıcı yeni lezzeti Çilekli Limonata ile kutluyor. Bu turta girdabı 20 Mayıs’a kadar sınırlı bir süre için mağazalarda satışa sunulacak.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/100799

Küresel Dondurulmuş Yoğurt Pazarının İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, pazarın itici gücü Çalışmanın ürün amacı ve Dondurulmuş Yoğurt Pazarı araştırma kapsamı

Bölüm 2: Özel Özet – Dondurulmuş Yoğurt Piyasası hakkında temel bilgiler.

Bölüm 3: Pazar Dinamiklerinin Görüntülenmesi – Dondurulmuş Yoğurt Pazarının Etkenleri, Trendleri ve Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: Dondurulmuş Yoğurt Pazarı Faktör Analizinin Sunulması, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan Dondurulmuş Yoğurt Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar