ABD Likit Kahve Pazar Büyüklüğü, Payı, Küresel Eğilimler, Gelir Analizi ve 2023-2030 Tahmini

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahminlere Göre ABD Likit Kahve Piyasası Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. ABD sıvı kahve pazarının büyüklüğü 2021’de 6,01 milyar ABD doları olarak belirlendi. Pazarın 2022’deki 6,33 milyar ABD dolarından 2029’a kadar 9,61 milyar ABD dolarına büyüyeceği ve tahmin döneminde %6,17’lik bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyeceği öngörülüyor.

Küresel ABD Sıvı Kahve Pazarı Araştırma Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra ABD Sıvı Kahve Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/107309

Piyasa raporunda yer alan ABD Likit Kahve Piyasasının Önemli Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

 • Kraft Heinz Şirketi (ABD)
 • JM Smucker Şirketi (ABD)
 • Eight O’ Clock Coffee Company (ABD)
 • CAFEA Grubu (Almanya)
 • Keurig Dr Pepper Inc. (ABD)
 • Neumann Group GmbH (Almanya)
 • John Swire & Sons Ltd. (İngiltere)
 • All American Coffee LLC (ABD)
 • JDE Peet’in (Hollanda)
 • F. Gavina & Sons, Inc. (ABD)

Fortune Business Insights™’ın Küresel ABD Sıvı Kahve Piyasası raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsamaktadır. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan ABD Likit Kahve Piyasası verileri arasında yer alıyor. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Kahve tüketimi yıllar geçtikçe önemli ölçüde arttı. Ev dışı kahve tüketiminin artması, kahve endüstrisini geleneksel olarak homojen bir üründen, farklı zevklere ve tüketici deneyimlerine hitap eden oldukça farklılaşmış bir pazara dönüştürdü.Ulusal Kahve Birliği’nin raporuna göre kahve tüketimi, ABD’de bu artış 2015’ten bu yana %5 arttı. NCAUSA’nın (ABD Ulusal Kahve Birliği) araştırması, ABD’li yetişkinlerin günde ortalama 1,87 fincan tükettiğini gösteriyor. 2020 yılında ABD’de kahve tüketimi kişi başına 10,5 pound oldu. Demografik özellikler kahve tüketiminde hayati bir rol oynuyor; 2020’de 70 yaş ve üzeri yetişkinler günde yaklaşık 2,18 fincanla en fazla kahve tüketen grup oldu. Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığı’na (USDA) göre ABD, Kolombiya ve Brezilya’dan gelen kavrulmuş Arabica kahvesine giderek daha fazla bağımlı hale geldi. ABD’nin Arabica kahve ithalatı, 2012’de kavrulmamış kahve ticaretinin %68’ini oluştururken, 2021’de %80’e yükseldi. İkinci en önemli kahve çekirdeği miktarı ABD tarafından ithal ediliyor. 2021 yılında ABD, yaklaşık 26 milyon 60 kilogramlık çuval kahve tüketti. Kahve.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/107309

ABD Likit Kahve Piyasası Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki ABD Sıvı Kahve Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor, pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının oldukça kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm, farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2029’a kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabetçi Değerlendirme: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

ABD Sıvı Kahve Piyasası Sektörü Rekabet Analizi:

 • Temmuz 2022:  Keurig, Bold Coffee ve BLK, yeni K-Cup Pod ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık anlaşması, siyahların sahip olduğu önemli kahve markasını Keurig demleme sistemiyle birlikte 36 milyondan fazla haneye ulaştırdı.
 • Şubat 2021:  Finlays, soğuk demlenmiş çözünür kahve sunmaya başladı. Şirket, soğuk demlenebilir çözünebilir kahvesini 2021 yılında piyasaya sürdü. Ulusal perakende mağazalarında ve gıda hizmet zincirlerinde tüketicilere sunuluyor ve baby boomer kuşağından Z kuşağına kadar tüm yaş grupları tarafından tüketiliyor.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/107309

Küresel ABD Likit Kahve Pazarının İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, pazarın itici gücü çalışmanın ürün hedefi ve ABD Sıvı Kahve Piyasası araştırma kapsamı

Bölüm 2: Özel Özet – ABD Likit Kahve Pazarına ilişkin temel bilgiler.

Bölüm 3: Pazar Dinamiklerinin Görüntülenmesi – ABD Likit Kahve Pazarının Etkenleri, Trendleri ve Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: ABD Likit Kahve Piyasası Faktör Analizinin Sunumu, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan ABD Likit Kahve Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar