ABD Peynir Pazar Büyüklüğü, Son Trendler, Sektör Dinamikleri, Gelir ve 2023-2029 Tahmini

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahminlere Göre ABD Peynir Piyasası Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. ABD peynir pazarının büyüklüğü 2021’de 38,98 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2022’deki 40,73 milyar ABD dolarından, 2023-2029 döneminde %4,64’lük bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyerek 2029’da 55,95 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.

Küresel ABD Peynir Pazarı Araştırma Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra ABD Peynir Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/106630

Pazar raporunda yer alan ABD Peynir Pazarının Başlıca Önemli Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

  • Lactalis Uluslararası (Fransa)
  • Kraft Heinz Şirketi (ABD)
  • Glanbia Plc (İrlanda)
  • Arla Foods amba (Danimarka)
  • Dairy Farmers of America, Inc. (ABD)
  • Saputo, Inc. (Kanada)
  • Kara O’ Gölleri (ABD)
  • Hilmar Peynir Şirketi, Inc. (ABD)
  • Royal FrieslandCampina NV (Hollanda)
  • Fonterra Co-operative Group Limited (Yeni Zelanda)

Fortune Business Insights™’ın Küresel ABD Peynir Pazarı raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsıyor. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan ABD Peynir Piyasası verileri arasında yer alıyor. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Peynir, sandviç, pizza ve benzeri ürünler gibi gıda ürünlerinde kullanılan temel bileşenlerden biridir. ABD’de bu tür gıda ürünlerinin popülaritesi peynir ürünlerinin satışının artmasına neden oldu. The Food XP’nin sağladığı verilere göre ABD, dünya çapında en çok pizza tüketen ülkeler arasında ikinci sırada yer alıyor. Ayrıca çeşitli restoran ve gıda zincirleri, peynir severlere yönelik geniş yelpazede peynir bazlı atıştırmalık ve gıda ürünlerini de pazara sundu. Bazı peynir üreticileri, müşterilerini peynir almaya teşvik etmek için promosyon kampanyaları, ücretsiz deneme fırsatları ve indirimler gibi girişimlerde bulunuyor. ürünleri ve peynir ürünlerinin pazardaki satışlarını artırmak. Bayramlara özel peynir ürünlerinin lansmanı da peynir ürünlerinin satışını artırarak pazarın büyümesine yol açıyor.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/106630

ABD Peynir Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki ABD Peynir Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor, pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının son derece kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2029’a kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabetçi Değerlendirme: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

ABD Peynir Pazarı Endüstrisi Rekabet Analizi:

    • Ağustos 2021:  Dairy Farmers of America, Inc., yeşil soğan adı verilen yeni bir çedar peyniri lor aromasını pazara sundu. Bu ürün firmanın pazardaki gıcırtılı peynir severleri hedef almasına yardımcı oluyor.
    • Ekim 2020:  Fonterra, Amerika’nın önde gelen süt ürünleri kooperatiflerinden biri olan Land O’Lakes, Inc. ile ABD Gıda Hizmeti işini genişletmek için bir satış ve pazarlama anlaşması imzaladı. Anlaşma, Fonterra’nın yiyecek hizmeti ürünlerinin ABD’deki ek yiyecek hizmeti satış noktalarında dağıtılmasına olanak tanıyacak.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/106630

Küresel ABD Peynir Pazarı İçerik Tablosunda Kapsanan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, pazarın itici gücü çalışmanın ürün hedefi ve ABD Peynir Pazarı araştırma kapsamı

Bölüm 2: Özel Özet – ABD Peynir Pazarına ilişkin temel bilgiler.

Bölüm 3: Piyasa Dinamiklerini Göstermek – ABD Peynir Pazarının Etkenleri, Trendleri, Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: ABD Peynir Pazarı Faktör Analizinin Sunumu, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Pazar Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan ABD Peynir Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar