ABD ve Avrupa Makaron Pazar Büyüklüğü, Payı, Yükselen Trendler, Talep, Gelir ve 2030 Tahminleri Araştırma Raporu

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahminlere Göre ABD ve Avrupa Makaron Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. ABD ve Avrupa makaron pazarının büyüklüğü 2021’de 1,34 milyar ABD doları olarak belirlendi. Pazarın, tahmin dönemi boyunca %7,31’lik bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyerek 2022’de 1,41 milyar ABD dolarından 2029’a kadar 2,32 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.

Küresel ABD ve Avrupa Makaron Pazar Araştırması Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra ABD ve Avrupa Makaron Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/107211

Pazar raporunda yer alan başlıca ABD ve Avrupa Makaron Pazarı Anahtar Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

 • Laduree Paris (Fransa)
 • Chantal Guillon (ABD)
 • Dana’nın Fırını (ABD)
 • Dalloyau (Fransa)
 • Pierre Hermé Paris (Fransa)
 • Jean-Paul Hevin (Fransa)
 • Tipiak Grubu (Fransa)
 • Çikolata Evi (Fransa)
 • Olivia Macaron (ABD)
 • RICHART (ABD)

Fortune Business Insights™ Küresel ABD ve Avrupa Makaron Pazarı raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsıyor. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda ABD ve Avrupa Makaron Pazarı verileri değerlendirilerek yeniden doğrulandı. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Makaronlara olan talep, çeşitli tat ve dolgularda bulunabilmesi nedeniyle hızla artıyor ve popüler hale geliyor. Makaronların büyümesini sağlayan faktörler arasında ürün ve hizmetler hakkındaki farkındalığın artması, makaronların marketlerde ve çevrimiçi kanallarda bulunabilirliği ve özel fırınların sayısının artması yer alıyor. Zanaatkar fırınlar, müşterilerin ilgisini çekecek farklı tatlar, dokular ve renkler sunar. Yerli ve zanaatkar fırıncılık endüstrisindeki yükseliş, son birkaç yılda makarna ürünlerine olan talebi artırdı. Turizm ve konaklama sektöründeki muazzam büyüme, çeşitli mutfakların uluslararasılaşmasını derinleştirdi. Bu günlerde müşteriler çeşitli yeni ve cesur etnik tatlar arıyor. Gurme pişirme trendi, perakende sektöründe genç müşteriler arasında çeşitli makaronların bulunabilirliğini artırdı.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/107211

ABD ve Avrupa Makaron Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki ABD ve Avrupa Makaron Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının oldukça kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm, farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2029’a kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabetçi Değerlendirme: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

ABD ve Avrupa Makaron Pazarı Sektörü Rekabet Analizi:

 • Mayıs 2022:  Met Store ve Laduree, sınırlı sayıda üretilen bir makarna hediye kutusu piyasaya sürdü. Hediye kutusunda, İslam dünyasının sevilen mutfağını kutlayan İspahan (Gül, Ahududu ve Liçi), Portakal Çiçeği ve Antep Fıstığı olmak üzere üç el yapımı lezzette altı Laduree makaronu bulunuyor. Met Store ve Laduree işbirliği, şirketin izleyicileri sanat ve kültürle farklı şekillerde buluşturmasına yardımcı oluyor ve üreticilere pazardaki varlıklarını artırma fırsatı yaratıyor.
 • Aralık 2022:  Dalloyau, Brezilya çikolatası, narenciye aroması ve diğerleri gibi farklı tatlara sahip Noel yapımı makaronlarını piyasaya sürdü.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/107211

Küresel ABD ve Avrupa Makaron Pazarı İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, pazarın itici gücü ABD ve Avrupa Makaron Pazarı çalışma ve araştırma kapsamının ürün hedefi

Bölüm 2: Özel Özet – ABD ve Avrupa Makaron Piyasası hakkında temel bilgiler.

Bölüm 3: Pazar Dinamiklerinin Görüntülenmesi – ABD ve Avrupa Makaron Pazarının Etkenleri, Trendleri, Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: ABD ve Avrupa Makaron Piyasa Faktörü Analizinin Sunumu, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan ABD ve Avrupa Makaron Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar