Agave Şurubu Pazar Büyüklüğü, 2023 Sektör Payı, Rekabet Analizi ve 2030 Yılında Güçlü Büyümeye Hazır Segmentler

Fortune Business Insights™’ın ” Agave Şurubu Pazar Büyüklüğü, Payı ve Ürün Türüne Göre Küresel Eğilim (Dark Agave)” başlıklı raporunda, diyabetin artan prevalansının, tahmin dönemi boyunca agav şurubu pazarının büyümesini hızlandıracağı tahmin edilen önemli bir faktör olduğu belirtiliyor. Şurup, Hafif Agave Şurubu, Ham Agave Şurubu, Amber Agave Şurubu), Uygulamaya Göre (Şekerleme, Fırın, Süt Ürünleri, İçecekler, Diğerleri) Dağıtım Kanalına Göre (Süpermarketler/Hipermarketler, Perakende Mağazalar, Çevrimiçi Mağazalar, Diğerleri) ve Coğrafya 2030’a Kadar Tahmin “  Dünya çapında artan kalp-damar hastalıkları vakalarının önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine önemli katkı sağlaması bekleniyor.

Rapora göre, ürün türüne göre küresel agav şurubu pazarı koyu agav şurubu, açık agav şurubu, ham agav şurubu ve amber agav şurubu olarak bölümlere ayrılıyor. Hafif agav şurubu segmentinin, unlu mamuller, içecekler, soslar, süt ürünleri ve diğerleri gibi gıda ürünlerinde yaygın kullanımı nedeniyle pazarda önemli bir paya sahip olacağı öngörülüyor. Hafif agav şurubu nötr bir lezzet profiline sahiptir. Diyabetik hastalarda kan şekeri seviyelerinin dengelenmesinde potansiyel olarak faydalıdır. Bu nedenle, bu faktörün tahmin dönemi boyunca agav şurubuna olan talebi artıracağı tahmin edilmektedir. Ayrıca, doğal içerikli gıda ürünlerine olan talebin artmasının gelecekte pazar için yeni büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir. Ayrıca,

Küresel Agave Şurubu Pazarındaki Büyük Şirketlerden Bazıları:

 • Ciranda Inc.
 • Dandy Lions Limited
 • Susana Tatlandırıcılar
 • Maretai Organikleri
 • Küresel Mallar A.Ş.
 • Fikir Şirketi
 • Amerikalı İçecek Pazarlamacıları
 • Malt Ürünleri Şirketi
 • Dipasa ABD
 • Madhava Doğal Tatlandırıcılar
 • Sağlıklı Tatlandırıcılar, Inc.
 • Ve diğerleri.

Örnek Rapor İsteyin

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/agave-syrup-market-100781

Raporun, kilit pazar segmentlerini tanımlayıp bunlarla ilgili bilgi sağlayarak agav şurubu pazar büyüklüğü, dinamikleri ve yapısı hakkında eksiksiz bir anlayış sunmayı amaçlıyor. Aynı zamanda önemli oyuncuların finansal pozisyona, ürüne, ürün portföyüne, fiyata, büyüme stratejilerine ve bölgesel varlığa göre kapsamlı bir analizine de odaklanıyor. Hissedarların sorularına yanıt vermek ve gelecek gelecekteki yatırım potansiyelini vurgulamak için PORTER’in analizini ve SWOT analizini sunar. Ayrıca şu anda piyasada faaliyet gösteren kilit oyuncuların farklı prosedürlerini ve stratejilerini de sergiliyor. Ayrıca bileşenleri, ikna edici pazar genişlemesini, büyüme modellerini ve kısıtlayıcı faktörleri inceler.

Kârlı İş Fırsatlarını Teşvik Etmek İçin Sipp Sparkling Organics Tarafından Sipp Infusions’ın Lansmanı

Sparkling Organics’in egzotik tatları Sipp Infusions’ın duyurusunun pazarın sağlıklı büyümesine destek olması bekleniyor. Örneğin, Aralık 2018’de ABD’nin ünlü markası Sipp Sparkling Organics, düşük şekerli ve düşük kalorili maden suyu olan Sipp Infusions’ı piyasaya sürdü. Marka, Sipp Infusions’ı üç egzotik tatta (ananas esintisi, çilek ve salatalık) piyasaya sürdü ve içindekiler arasında keşiş meyvesi özü, organik agav şurubu ve konsantre meyve suyu yer alıyor. Ayrıca 750 ml’lik yeni şişenin duyurulmasının önümüzdeki yıllarda yeni satış fırsatları yaratacağı öngörülüyor. Üstelik The Groovy Food Company’nin 750 ml’lik şişeyi piyasaya sürmesi agav şurubu pazar payını muhtemelen artıracak. Örneğin Temmuz 2016’da, Groovy Food Company, restoran ve barlarda kullanılmak üzere organik hafif ve amber agav nektarı için 750 ml’lik yeni bir şişeyi piyasaya sürdü. Artan kardiyovasküler hastalık vakaları ve artan obezite vakalarının önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine yardımcı olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca agav şurubunun faydalarına ilişkin farkındalığın artmasının agav şurubu pazarının gelirini de artıracağı öngörülüyor.

Rapor Satın Almadan Önce Bilgi Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/agave-syrup-market-100781

Asya Pasifik’te Büyümeyi Kolaylaştırmak İçin Agave Şurubunun Artan Tüketimi

Coğrafi olarak agav şurubu pazar büyüklüğü Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Asya Pasifik’in, agav şurubunun gıda aroma maddesi olarak giderek daha fazla tanınması ve kullanılması nedeniyle tahmin dönemi boyunca önemli bir pazar payına sahip olması ve hızla büyümesi bekleniyor. Bölgede hızla artan nüfus nedeniyle Yiyecek-İçecek sektörünün genişlemesi. Bu faktörün Asya Pasifik’teki pazar büyümesine olumlu katkı sağlayacağı öngörülüyor. Bölgede hazır içecek talebinin artması nedeniyle Avrupa pazarının önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde büyümesi bekleniyor.

İlgili Yazıyı Oku

Atmosferik Su Jeneratörü Pazar Büyümesi

Atmosferik Su Jeneratörü Pazar Tahmini

Atmosferik Su Jeneratörü Pazar Analizi

Atmosferik Su Jeneratörü Pazar Fırsatları

Atmosferik Su Jeneratörü Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analiz sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler üretiyoruz. Amacımız onları, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter