Ekonomi̇ Enerji̇ Genel Kültür Sağlik Sport

Bitkisel Bakterisit Pazarının Büyümesi, Boyutu, Talep, Eğilimler, Analizler ve 2030 Tahmini

Fortune Business Insights™’  ın ” Mahsul Bakterisitleri Pazar Büyüklüğü  , Payı ve Sektör Analizi, Uygulama Moduna Göre ( Yaprak, Toprak), Türe Göre (Bakır bazlı, Ditiyokarbamat, Amid, Diğerleri), Formülasyona Göre (Sıvı, Katı), Mahsul Türüne Göre (Meyve ve Sebzeler, Tahıllar, Yağlı Tohumlar ve Bakliyat, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2023-2030 . ” Mahsul bakterisitlerinin kullanılması mahsul kaybını önlemenin yanı sıra verim kalitesinin artırılmasına da yardımcı olur. Bu ürünlerdeki aktif bileşenlerin varlığı, mahsuldeki zararlı bakterilerin yok edilmesine yardımcı olur.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

 • Ürün, tür, tüketim, dağıtım kanalı ve bölge bazında segmentasyon
 • Firmaların finansal pozisyonları, ürün portföyleri ve büyüme stratejilerine göre detaylı analizi
 • Rekabetin derecesini tahmin etmek için kilit oyuncuların temel yetkinliklerinin ve pazar paylarının incelenmesi
 • Kilit piyasa oyuncularının gelirlerini tahmin ederek pazarın genel büyüklüğüne ulaşmak için aşağıdan yukarıya prosedürünün kullanılması

Sürücüler ve Sınırlamalar-

Büyümeyi Artırmak İçin Haşere Saldırıları Nedeniyle Artan Mahsul Kaybı Örnekleri

Haşere saldırıları nedeniyle artan mahsul kaybı vakalarının, küresel mahsul bakteri ilacı pazarının büyümesine yol açması bekleniyor. Örneğin Uluslararası Tarım ve Biyobilim Merkezi’nin küresel ürün kaybı yüküne ilişkin bir projesinde yer alan bir araştırmaya göre, zararlılar ve hastalıklar nedeniyle her yıl küresel ürün veriminin yaklaşık %40’ı kayboluyor. Buna ek olarak, artan küresel nüfus dünya çapında gıda talebini de artırıyor ve bunun da mahsullerde kullanılan bakteri öldürücülerin benimsenmesini artırması bekleniyor. Bunun büyümeyi daha da güçlendirmesi bekleniyor. Bununla birlikte, bazı hükümetlerin mahsul bakterisitlerinin kullanımına ilişkin katı düzenlemelerinin büyümeyi engellemesi muhtemeldir.

Örnek Rapor İsteyin

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/crop-bactericides-market-103305

Bölgesel Analizler-

Bölgedeki Yüksek Nüfus Asya Pasifik Hakimiyetine Yardımcı Olacak

Asya Pasifik’in küresel bitki bakteri ilaçları pazarına hakim olması bekleniyor. Bölgelerdeki yüksek nüfus ve gıda güvenliğine ilişkin artan endişeler gibi faktörler, bölgedeki yetiştiricileri verimli bitki koruma ürünlerini benimsemeye yöneltiyor. Örneğin Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu’nun (UNICEF) gıda güvenliği ve beslenme konusunda yayımladığı bir rapora göre, yetersiz beslenen küresel nüfusun yaklaşık %50’si bölgede yaşıyor.

Kuzey Amerika’daki pazarın tahmin edilen zaman diliminde önemli ölçüde büyüyeceği tahmin ediliyor. Modern tarım tekniklerinin ve uygulamalarının giderek daha fazla benimsenmesinin ve entegre zararlı yönetiminin artmasının bölgede büyümeyi desteklemesi bekleniyor.

Rekabetçi Ortam-

Kilit Oyuncuların Paylarını Genişletmesine Yardımcı Olacak Yenilikçi Ürünler Geliştirmek

Küresel bitki bakteri ilaçları pazarında faaliyet gösteren önde gelen oyuncular, stratejik işbirliklerine, ürün lansmanlarına ve diğer kimyasal bazlı ürünlere kıyasla çevreye ve insan sağlığına daha az toksik, daha verimli ve biyolojik olarak daha fazla parçalanabilen yenilikçi bakterisitlerin araştırma ve geliştirmesine odaklanıyor. alternatifler. Bu onların daha fazla pazar payı kazanmalarına yardımcı olacaktır.

Sektör Gelişmeleri-

 • Ocak 2020’de Biosafe Systems, çok çeşitli mahsullerdeki bitki patojenlerini tedavi etmek ve kontrol etmek için kayıtlı, güçlü, paroksiasetik asit bazlı, sıvı bir bakterisit olan Oxidate 5.0’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
 • Aralık 2017’de Greenspire Global Inc., sentetik olmadan hastalık kontrolü sağlayan tarımsal bakteri ilacı ve mantar ilacı Procidic’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ürün çok çeşitli meyve ve sebze bitkileri ve süs bitkileri üzerinde güvenlidir.

Küresel Bitki Bakterisitleri Pazar Raporunda Faaliyet Gösteren Önemli Üreticilerin Listesi:

 • BASFSE,
 • FMC Şirketi,
 • amerikan Vanguard Şirketi,
 • Sumitomo Chemical Co., Ltd,
 • PI Endüstrileri.
 • Bayer CropScience AG,
 • Syngenta AG,
 • Nippon Soda Co., Ltd,
 • Dow AgroSciences LLC,
 • Nufarm Sınırlı
 • Diğerleri

Rapor Satın Almadan Önce Bilgi Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/crop-bactericides-market-103305

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | Heyecan  | Bloglar