Buğday Kepeği Pazar Payı, Bölgesel Görünüm, Sektör Fırsat Analizi ve 2023-2028 Tahmini

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2028’e Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Buğday Kepeği Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Küresel buğday kepeği pazarının büyüklüğü 2020’de 18,57 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021’deki 19,35 milyar ABD dolarından 2028’e kadar 26,16 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin dönemi (2023-2028) boyunca %4,40’lık bir Bileşik Büyüme Oranı sergilemesi bekleniyor.

Küresel Buğday Kepeği Pazar Araştırması Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve kilit pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra Buğday Kepeği Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/103279

Piyasa raporunda yer alan Büyük Buğday Kepeği Piyasasının Önemli Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

 • GoodMills Group GmbH (Viyana, Avusturya)
 • Ardent Mills (Colorado, ABD)
 • West Milling Co.’nun Yıldızı (Michigan, ABD)
 • Nisshin Seifun Group Inc. (Tokyo, Japonya)
 • Harinera Vilafranquina SA (Barselona, ​​​​İspanya)
 • Karim Karobar Şirketi (Pvt) Ltd. (Karaçi, Pakistan)
 • Hindustan Hayvan Yemleri (Gujrat, Hindistan)
 • Arti Roller Flour Industries Ltd. (Pencap, Hindistan)
 • Vaighai Şirketler Grubu (Tamil Nadu, Hindistan)
 • Siemer Değirmencilik A.Ş. (Indiana, ABD)

Fortune Business Insights™’ın Küresel Buğday Kepeği Pazarı raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsıyor. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Buğday Kepeği Piyasası verileri arasında değerlendirilen ve araştırma raporunda yeniden doğrulanan veriler arasında. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Buğday bazlı kepek için küresel pazar, öncelikle bağırsak sağlığını iyileştirmek ve yaşam tarzıyla ilişkili bazı kronik sağlık koşulları riskini azaltmak için tüketiciler arasında yüksek lifli gıdalara olan talebin artmasıyla hareket ediyor. Gıda işleme endüstrilerinde buğday değirmenci kepeğine olan talebin artması, bir dizi yeniliğe ve yüksek kaliteli buğday değirmenci kepeğinin geliştirilmesine yol açtı. Buğday değirmencilerinin kepeği ayrıca çeşitli fonksiyonel gıdaların üretiminde de kullanılabilir.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/103279

Buğday Kepeği Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki Buğday Kepeği Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının son derece kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2028’e kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabet Değerlendirmesi: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Buğday Kepeği Pazarı Sektörü Rekabet Analizi:

 • Kasım 2019-  Meyve, nişasta ve şeker üreticisi Agrana, Avusturya’nın Pischelsdorf kentindeki biyo-rafinerisinde 100 milyon avro değerindeki yeni buğday nişastası işleme tesisini açtı. Şirket, yeni, genişletilmiş buğday nişastası tesisinin 35.000 ton kepek (buğday bazlı) üretme kapasitesine sahip olacağını söyledi.
 • Eylül 2019 –  GoodMills Innovations GmbH, High-MAC buğday kepeği adı verilen ultra ince öğütülmüş yeni bir buğday bileşenini piyasaya sürdü. Bu ürün bağırsakta bulunan bakteriler tarafından kolaylıkla metabolize edilebilir.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/103279

Küresel Buğday Kepeği Pazarının İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, Pazarın İtici Gücü Çalışmanın ürün amacı ve Buğday Kepeği Pazarının araştırma kapsamı

Bölüm 2: Özel Özet – Buğday Kepeği Piyasasına ilişkin temel bilgiler.

Bölüm 3: Pazar Dinamiklerinin Gösterilmesi – Buğday Kepeği Pazarının Etkenleri, Trendleri ve Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: Buğday Kepeği Piyasa Faktörü Analizinin Sunulması, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan Buğday Kepeği Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar