Kahverengi Pirinç Pazarının Büyümesi, Boyut Analizi, Payı, Segmentasyonu ve 2028’a Kadar Küresel Tahmin

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2028’e Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Kahverengi Pirinç Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Küresel kahverengi pirinç pazarının büyüklüğü 2020’de 9,30 milyar ABD dolarıydı. Pazarın, tahmin dönemi (2023-2028) boyunca %4,57’lik bir Bileşik Büyüme Oranı ile 2021’de 9,71 milyar ABD dolarından 2028 yılına kadar 13,27 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor.

Küresel Kahverengi Pirinç Pazar Araştırması Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra Kahverengi Pirinç Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/106455

Küresel Kahverengi Pirinç Pazarında Öne Çıkanlar:

Kahverengi Pirinç Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi, Doğasına Göre (Organik ve Konvansiyonel), Dağıtım Kanalı (Süpermarketler/Hipermarketler, Özel Mağazalar, Bakkallar ve Çevrimiçi Perakende) ve Bölgesel Tahmin, 2023-2028

Piyasa raporunda yer alan Büyük Kahverengi Pirinç Piyasasının Önemli Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

 • KRBL Limited (Hindistan)
 • LT Foods Ltd. (Hindistan)
 • Riviana Foods, Inc. (ABD)
 • Kohinoor Foods Limited (Hindistan)
 • Lundberg Aile Çiftlikleri (ABD)
 • Hain Göksel Grubu (ABD)
 • Yeni Bharat Grubu Pirinç Değirmenleri (Hindistan)
 • Pride India FMCG Limited (Hindistan)
 • Kikkoman Şirketi (Japonya)
 • Sukoyaka Kahverengi Pirinç (Japonya)

Fortune Business Insights’ın Küresel Kahverengi Pirinç Pazarı raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsıyor. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan Kahverengi Pirinç Piyasası verileri arasında. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Küresel pazar, bağırsak sağlığını iyileştirmeye ve çeşitli kronik sorunları azaltmaya yardımcı olan yüksek lif içeriğine sahip gıdalara yönelik artan talep tarafından yönlendirilmektedir. Ürün B1, B3, B6 vitaminleri, fosfor, manganez ve demir gibi vitamin ve mineraller açısından zengindir. Beyaz pirinçten dört kat daha fazla çözünmeyen lif içerir. Bu tür pirinç ürünlerine yatırım yapan lider üreticiler, yüksek lifli fonksiyonel gıdalara yönelik artan talepten yararlanıyor.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/106455

Kahverengi Pirinç Piyasası Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki Kahverengi Pirinç Piyasasına odaklanmaktadır. Bu rapor pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının oldukça kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm, farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2028’e kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabet Değerlendirmesi: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Kahverengi Pirinç Pazarı Sektörü Rekabet Analizi:

 • Kasım 2020 –  Yetiştiricilerin sahip olduğu pirinç pazarlama kooperatifi Farmers’ Rice Cooperative, Bunge Ltd.’ye ait bir pirinç değirmeni olan Woodland, California, ABD’yi satın almak için anlaşmaya vardı. Bu satın almanın amacı kahverengi renkli pirinç üretimini artırmaktı.
 • Temmuz 2019 –  Riviana Foods, Inc., Minute markalı mikrodalgada pişirilebilen pirinç ürünlerinin üretim kapasitesini iki katına çıkarmak için 27 milyon ABD doları yatırım yaptı. Bu ürünler aynı zamanda organik kahverengi renkli pirinci de içerir.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/106455

Bu Raporun Yanıtladığı Temel Sorular:

(1) Pazara yeni girenler için büyüme fırsatları nelerdir?

(2) Piyasada faaliyet gösteren önde gelen oyuncular kimlerdir?

(3) Katılımcıların Pazardaki paylarını artırmak için benimseyebilecekleri temel stratejiler nelerdir?

(4) Pazardaki rekabet durumu nedir?

(5) Pazar büyümesini etkileyebilecek yeni ortaya çıkan trendler nelerdir?

(6) Gelecekte hangi ürün tipi segmenti yüksek CAGR sergileyecek?

(7) Hangi uygulama segmenti Pazarda önemli bir paya sahip olacak?

(8) Üreticiler için hangi bölge kazançlı?

Devamını Oku İlgili Haberler:

https://tozwi.com/post/3061_kefir-market-growth-size-analiz-share-segmentation-and-global-forecast-by-2027.html

https://www.supbyt.com/posts/3618

https://www.articleshore.com/kefir-market-growth-share-and-forecast-to-2027/

https://www.articlebowl.com/kefir-market-share-size-and-forecast-by-2023-2027/

https://www.articlefloor.com/kefir-market-growth-analiz-and-forecast-by-2027/

https://www.articledistrict.com/kefir-market-size-industry-trends-and-forecast-till-2027/

https://www.articlequarter.com/kefir-market-growth-analiz-trends-and-forecast-by-2027/

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar