Kaplamalı Gübre Pazar Büyüklüğü, Payı, Arz, Talep, Segmentler ve Tahmin 2030

Fortune Business Insights, ” Kaplamalı Gübreler Pazar Büyüklüğü, Payı ve Endüstri Analizi, Türe Göre (Polimer Kaplamalı Gübreler, Kükürt Kaplamalı Gübreler)” başlıklı raporda, yavaş salınan gübrelere yönelik artan talebin küresel pazar üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olabileceğini belirtiyor. Gübreler, Diğerleri), Mahsul Türüne Göre (Hububat, Yağlı Tohumlar ve Bakliyat, Çim ve Süsler, Meyve ve Sebzeler, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2023-2030.” Kaplamalı gübrelerin artan mevcudiyetinin, tahmin dönemi boyunca pazarın büyümesini artırması bekleniyor.

Coronavirüsün ortaya çıkışı dünya ekonomisinin çökmesine neden oldu. Bu sağlık acil durumunun dünya çapında çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğinin farkındayız. Hükümetlerin ve çeşitli şirketlerin artan desteği, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zor durumda, bazıları ise gelişiyor. Hemen hemen her sektörün bu salgından az çok etkileneceği tahmin ediliyor.

Bu kritik dönemde işletmeleri iyileştirmeye yardımcı olmak için sürekli olarak raporlarımız üzerinde çalışıyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgının yeniden kazanılmasına yardımcı olmak için muazzam faydalar sunabilir. 

Kaplamalı gübre pazarına ilişkin rapor şunları ortaya koyuyor : 

 • Sektöre dair önemli bilgiler
 • Derinlemesine araştırmayla önemli veriler
 • Pazar büyümesini gösteren faktörler
 • Ana bölgeler hakkında kapsamlı çalışma
 • COVİD-19’un pazara etkisi
 • Sektördeki önemli gelişmeler

Örnek Rapor Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/coated-fertilizers-market-103202

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Sağlamak İçin Nutrien Tarafından Ruralco Holdings’in Satın Alınması

Büyük şirketler arasındaki artan satın alma ve işbirlikleri, küresel pazar üzerinde olağanüstü bir etkiye sahip olabilir. Örneğin, Eylül 2019’da Nutrien, Ltd. (Kanada), Ruralco Holdings Limited Avustralya merkezli şirketi satın almak için bir anlaşma imzaladı. Bu satın almanın, Nutrien’in paydaşlarına önemli faydalar sağlamasının yanı sıra ürün ve hizmetlerinin Avustralyalı çiftçilere dağıtımını artırmasına yardımcı olması bekleniyor. Ayrıca çiftçiler arasında kaplanmış gübre kullanımının artmasının pazara yönelik fırsatları artırması bekleniyor. Gelişmiş ve gelişmekte olan bölgelerde takviyeli ve kaplamalı gübrelerin üretimi ve bulunabilirliğine yönelik olumlu hükümet politikaları, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini hızlandırabilir. Ayrıca, Kaplanmış gübrenin, mahsulün besin alımı süresi boyunca besin salınımı sağlama kapasitesi nedeniyle faydaları hakkında artan bilgi, bu tür gübrelere olan talebi daha da artırabilir. Ancak kaplanmış gübrenin ek üretim giderinin gübrenin benimsenmesini kısıtlaması ve bunun da pazarın genişlemesini geciktirmesi bekleniyor. 

Bölgesel Analiz :

Gelişen Tarım Sektörü Asya Pasifik’teki Pazarı Güçlendirecek

Kuzey Amerika’daki pazarın, bölgede gelişen tarım sektörü nedeniyle tahmin dönemi boyunca radikal bir şekilde genişlemesi bekleniyor. ABD, kaplamalı gübrelerin önde gelen tüketicilerinden biridir. Gelişmiş teknolojilerin ve yüksek vasıflı profesyonel tarım tekniklerinin kolay bulunabilirliğinin, Kuzey Amerika’daki pazarın büyümesini hızlandırması bekleniyor. Yüksek değerli mahsullere yönelik artan talep nedeniyle Asya Pasifik’in tahmin dönemi boyunca mükemmel bir şekilde artması bekleniyor. Çiftçiler arasında kaplamalı gübrelerin çevresel faydaları konusunda artan farkındalık, bölgedeki pazarın hızla genişlemesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, yenilikçi kaplamalı gübrelerin geliştirilmesine yönelik araştırma ve geliştirmeye yapılan artan yatırım, Asya Pasifik pazarında olağanüstü bir etkiye sahip olabilir. Büyük oyuncuların üretim kapasitelerinin iyileştirilmesi, bölgedeki pazarın büyümesini destekleyebilir. Ayrıca, kaplamalı gübrelerin üretimi ve bulunabilirliğine yönelik destekleyici hükümet politikaları, Asya Pasifik’teki pazarın büyümesini destekleyebilir.

Rapor Satın Almadan Önce Bilgi Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/coated-fertilizers-market-103202

Anahtar Gelişme

Haziran 2018 : Stamikarbon BV ve Pursell Agri-Tech, Alabama’daki gübre kaplama tesisini genişlettiklerini duyurdu.

Raporda Kaplamalı Gübre Pazarındaki Önemli Firmalar Sıralanıyor:

 • KOMPO UZMANI
 • Nufarm Ltd.
 • Mozaik Şirketi
 • Yara Uluslararası ASA
 • İsrail Kimyasalları Ltd.
 • ScottsMiracle-Gro
 • Besin Ltd.
 • Koch Endüstrileri
 • Helena Kimya
 • Hayfa Kimyasalları
 • Andersons Inc.
 • Kingenta

Özelleştirilmiş Rapor Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/coated-fertilizers-market-103202

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar