Ekonomi̇ Enerji̇ Genel Kültür Sağlik Sport

Karasinek Kontrolü Pazar Büyüklüğü, Payı, Trendler, Talep, Gelir ve Tahmin Araştırması 2030

Küresel karasinek kontrolü pazarının büyüklüğünün, vektör kaynaklı hastalıkların artan yaygınlığı ve dünya çapında karasinek sayısını kontrol etmek için gelişmiş ürünler geliştirmeye artan odaklanmanın desteğiyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından ” Karasinek Kontrol Piyasası, 2023-2030″ başlıklı son raporunda yayınlanmaktadır .

Küresel salgının (COVID-19) etkisi, benzeri görülmemiş bir kayıpla karşı karşıya olan birçok ekonomide hissedildi. Devlet kurumlarının duyurduğu karantina nedeniyle birçok sektör, sınırlı operasyonel faaliyetlerle durma noktasına geldi. Bununla birlikte, hükümetin ve endüstrilerin kolektif çabasının ekonomiyi yeniden rayına oturtması ve endüstriyel faaliyetlerin yeniden başlamasına yardımcı olması muhtemeldir.

Pazar Segmentasyonu:

Tür bazında pazar sentetik ve doğal olarak ikiye ayrılıyor. Ek olarak, pazar, forma bağlı olarak yem, aerosol spreyler, sıvılar ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, bölgeye göre pazar Asya-Pasifik, Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Güney Amerika’ya bölünmüştür.

Örnek Rapor Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/housefly-control-market-103598

Rapor Neleri İçeriyor?

Karasinek kontrolü için küresel pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel faktörler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin derinlemesine analizini içerir. Ayrıca rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizlere de ışık tutuyor. Önde gelen şirketleri içeren rekabet ortamını ve 2022 ile 2029 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler sunmak ve işbirliklerini duyurmak için onlar tarafından benimsenen stratejileri içerir. Tahmin dönemi boyunca pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve sektör gelişmeleri hakkında bilgi elde etmek için SWOT ve PESTEL analizi gibi araştırma metodolojileri.

İtici Faktörler

Büyümeyi Artırmak İçin Vektör Kaynaklı Hastalıkların Yaygınlığının Artırılması

Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre, vektör kaynaklı hastalıklar tüm bulaşıcı hastalıkların yaklaşık %17’sini oluşturuyor ve dünya çapında her yıl 700.000’den fazla ölüme yol açıyor. Sinekler, böcekler ve diğer organizmalar, insan popülasyonunda tifo, kolera, sarılık vb. gibi yaygın vektör kaynaklı hastalıkların ana nedenidir. Bu böceklerin bulaştırdığı zararlı patojenler, dünya çapında birçok ölümcül hastalığın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu nedenle, bu tür hastalık riskini azaltmak için birçok üretici böcek kontrol çözümleri sunmaya odaklanıyor. Bunun önümüzdeki yıllarda küresel karasinek kontrol pazarının büyümesine katkıda bulunması bekleniyor.

Rapor Satın Almadan Önce Bilgi Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/housefly-control-market-103598

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Asya-Pasifik –  Tahmin dönemi boyunca bölgenin önemli bir küresel karasinek kontrol pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, artan nüfus oranı ve Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki hızlı kentleşme gibi faktörlere bağlanabilir. MacroTrends verilerine göre Hindistan’ın nüfusunun 2020 yılında yaklaşık %0,99 artışla 1.380.004.385 olacağı tahmin ediliyor.

Kuzey Amerika  – Yerleşik oyuncuların varlığı ve yeni karasinek kontrol ürünleri geliştirmeye yönelik Ar-Ge faaliyetlerine artan odaklanmanın, bölgenin 2022 ve 2029 yılları arasındaki büyümesi için iyiye işaret olması bekleniyor.

REKABET ORTAMI:

Büyük Şirketlerin Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Ürün İnovasyonu

The market is segmented into several major companies striving to maintain their dominance by introducing innovative housefly control products to cater to the growing industrial applications. Additionally, the adoption of strategies such as merger and acquisition, collaboration, and partnership by other key players is expected to boost market growth during the forecast period.

Industry Development:

 • July 2020 – TruGreen introduced its new perimeter pest service to protect consumers from unwanted pests such as houseflies, ants, cockroaches, etc. The company is focusing on consolidating its position in the global marketplace with the introduction of advanced and effective products.

List of the Companies Profiled in the Global Market for Housefly Control:

 • SC Johnson & Son, Inc.
 • FMC Global Specialty Solutions
 • Relaxo Domeswear LLP
 • Jyothy Laboratories Ltd.
 • Reckitt Benckiser Group plc.
 • Natural INSECTO Products, Inc.
 • Amplecta AB
 • Tainwala Personal Care Products Pvt. Ltd.
 • Spectrum Brands Holding
 • Shogun Organics
 • Others

Get a Customized Report

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/housefly-control-market-103598

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Address:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –

Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, India.

Phone:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter