Kefir Pazar Büyüklüğü, İş Geliri, Önemli Oyuncular, En Son Trendler ve 2027’a Kadar Tahmin

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2027’ye Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Kefir Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Küresel kefir pazar büyüklüğünün 2019 yılında 1,23 milyar ABD doları değerinde olduğu ve tahmin dönemi boyunca %5,4’lük bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyerek 2027 yılına kadar 1,84 milyar ABD dolarına ulaşması öngörülüyor.

Küresel Kefir Pazar Araştırması Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra Kefir Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si Alın:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/102463

Piyasa raporunda yer alan başlıca Kefir Pazarının Kilit Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

 • Lifeway Foods, Inc. (Illinois, ABD)
 • Nestle SA (Vevey, İsviçre)
 • Danone SA (Paris, Fransa)
 • Hain Celestial Group, Inc. (New York, ABD)
 • Biotiful Dairy Limited (Londra, İngiltere)
 • Green Valley Creamery (Kaliforniya, ABD)
 • Taze Yapılmış Süt Ürünleri (Pennsylvania, ABD)
 • Maple Hill Creamery, LLC (New York, ABD)
 • Emmi AG (Luzerne, İsviçre)
 • İzlanda Sütü ve Skyr Corp (New York, ABD)

Fortune Business Insights™ Küresel Kefir Pazarı raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsıyor. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan Kefir Piyasası verileri arasında yer alıyor. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Hareket halinde beslenme trendini desteklemek için fonksiyonel içeceklerin artan popülaritesi, öncelikle küresel pazarın büyümesine yön veriyor. Bu, sağlıklı bağırsak mikrobiyotasının büyümesini destekleyen hoşgörülü bir probiyotik içecektir. Belirli sağlık koşullarının riskini azaltmak için besin açısından zenginleştirilmiş içeceklere yönelik artan talep, pazarın büyümesini körüklüyor. Laktozsuz ürünlere yönelik artan trend, kefirin neredeyse hiç laktoz içermemesi nedeniyle talebi de artırıyor. Süt ürünü olmayan içeceklerin artan trendi, süt ürünü olmayan veya su bazlı kefir ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunarak vegan tüketiciler arasındaki talebi artırdı. Yenilikçi tatlara sahip yeni fermente süt çeşitlerinin geliştirilmesine yönelik artan faaliyetlerin önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini artırması bekleniyor.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/102463

Kefir Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki Kefir Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının son derece kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2027’ye kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabet Değerlendirmesi: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Kefir Piyasası Sektörü Rekabet Analizi:

 • Temmuz 2021’de,  ABD merkezli lider kefir ürünleri üreticisi Lifeway Foods, Inc., Costco France’da listelenerek markanın kefir dağıtımı için Fransa pazarına ilk genişlediğini duyurdu.
 • Çok uluslu bir süt ürünleri üreticisi olan Müller, Temmuz 2021’de  şirketin ilk kefir ürünü olan Müller Kefir Smoothie’yi piyasaya sürdü. Müller Kefir Smoothie bağırsak dostudur, gerçek meyve içerir, yağ oranı düşüktür ve kalsiyum içerir. İki çeşidi mevcuttur: Ahududu ve Nar ve Mango ve Portakal.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/102463

Küresel Kefir Pazarının İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, Pazarın İtici Gücü Çalışmanın ürün amacı ve Kefir Pazarı araştırma kapsamı

Bölüm 2: Özel Özet – Kefir Pazarına ilişkin temel bilgiler.

Bölüm 3: Pazar Dinamiklerinin Gösterilmesi – Kefir Pazarının Etkenleri, Trendleri, Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: Kefir Piyasası Faktör Analizinin Sunumu, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan Kefir Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar