Konyak ve Brendi Pazar Büyüklüğü, Gelecekteki Büyüme, Trend Değerlendirmesi, Talepler, Bölgesel Analiz ve 2030’a Kadar Tahmin

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Hisse, İş Dünyası, Önemli Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Konyak ve Brendi Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Konyak ve brendi pazar büyüklüğünün 2021’de 11,67 milyar ABD doları değerinde olduğu ve tahmin dönemi boyunca %5,30’luk bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyerek 2022’de 12,66 milyar ABD dolarından 2029’a kadar 18,17 milyar ABD dolarına çıkacağı tahmin ediliyor.

Küresel Konyak ve Brendi Pazar Araştırması Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra, Konyak ve Brendi Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/104316

Konyak ve Brendi Pazarının Önemli Oyuncuları arasında pazar raporunda yer alan başlıca aktörler şunlardır:

 • Remy Martin (Fransa)
 • Hennessy LVMH (Fransa)
 • Pernod Ricard (Fransa)
 • Radico Khaitan Ltd. (Hindistan)
 • Naud İçki Fabrikası ve İçki Fabrikası (Fransa)
 • Emperador Distillers Inc (Filipinler)
 • Suntory (Japonya)
 • Meukow Konyak (Fransa)
 • Thomas Hine & Co. (Fransa)
 • Maison Ferrand (Fransa)

Fortune Business Insights™’ın Global Cognac & Brendi Pazarı raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsamaktadır. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan Cognac & Brandy Market verileri arasında. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Alkol tüketimi, özellikle çoğu kişinin boş zamanlarında içki içmeyi tercih ettiği ABD ve İngiltere gibi gelişmiş ülkelerde, özel etkinlikler ve diğer şenlikler sırasında sosyal bir norm haline geldi. Konyak ve brendi, karmaşık tatları ve ince dokuları nedeniyle, kokteyllerde veya kendi başlarına tadını çıkarabilecekleri, büyüyen kokteyl kültürüne uyum sağlaması nedeniyle oldukça popülerdir ve önümüzdeki yıllarda alkollü içkilerin satışlarını artırması muhtemeldir. Bunun yanı sıra, hazır içime hazır kokteyl kategorisinin veya konserve kokteyllerin Y kuşağı arasındaki popülaritesinin artması da büyümeye katkıda bulunuyor. Bu nedenle birçok şirket, içerik yeniliğine güçlü bir şekilde odaklanarak üstün kaliteli içecek üretim kapasitelerini artırmayı hedefliyor. Örneğin, Mayıs 2022’de Fransız brendi üreticisi Bardinet, Birleşik Krallık’ta “Barista kokteylleri” ile kullanılabilecek yeni aromalı kahve aromalı brendinin lansmanını duyurdu. Ürün, Fransız Kafe kültüründen ilham alıyor ve üretici, çalışmalarını daha da geliştiriyor. kokteyl tariflerine bir dizi leziz tat eklemeye doğru ilerliyor. Benzer şekilde Şubat 2022’de Campari Group, Grand Marnier markası altında “Quintessence” ve “Revelation” gibi iki yeni üst düzey konyağını tanıttı. Campari, ABD’de yükselen kokteyl kültürünü yakından takip ederek birçok kokteyl yapımında kullanılabilecek yeni trend içecekleri piyasaya sürdü.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/104316

Konyak ve Brendi Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki Konyak ve Brendi Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının oldukça kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm, farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2029’a kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabetçi Değerlendirme: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Konyak ve Brendi Piyasası Sektörü Rekabet Analizi:

 • Kasım 2022:  Louis XIII ve Leela Palace Delhi, tam öğün konyak eşleştirmesi konusunda ilk işbirliklerini duyurdu. Konyak, yemekle birlikte toplu olarak içilebilen çan şeklindeki kristal bir bardakta servis edilir.  
 • Ekim 2022:  Fortnum & Mason, kendi konyak “Hors d’ Age”i piyasaya sürmek için Frapin tek aileli mülküyle iş birliği yaptı. Bu yeni konyak, zengin çikolatalı tatlılar veya pişmiş elma ile eşleştirilebilen sade veya saplı bardakların keyfini çıkarmak için geliştirildi.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/104316

Küresel Konyak ve Brendi Pazarının İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, pazarın itici gücü Çalışmanın ürün amacı ve konyak ve brendi pazarının araştırma kapsamı

Bölüm 2: Özel Özet – Konyak ve Brendi Pazarı hakkında temel bilgiler.

Bölüm 3: Piyasa Dinamiklerini Göstermek – Konyak ve Brendi Pazarının Etkenleri, Trendleri, Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: Konyak ve Brendi Pazar Faktörü Analizinin Sunulması, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan Konyak ve Brendi Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar