Mikro Yeşiller Pazar Büyüklüğü, En Son Trendler, Endüstri Dinamikleri ve 2023-2030 Tahmini

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Pay, İş Dünyası, Önemli Oyuncular ve 2030’a Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Microgreens Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Küresel Mikro Yeşiller Pazarının 2023 ile 2030 arasındaki tahmin döneminde önemli bir oranda artması bekleniyor. 2022’de pazar istikrarlı bir oranda büyüyor ve kilit oyuncular tarafından stratejilerin artan şekilde benimsenmesiyle pazarın büyümesi bekleniyor. öngörülen ufuk üzerinde.

Piyasa, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan yeni bir araştırma raporunda kapsamlı bir şekilde incelendi. Bu rapor, en son trendler, CAGR durumu, fırsatlar, piyasa riski ve piyasanın yönlendirdiği faktörler de dahil olmak üzere piyasa senaryosuna ilişkin eksiksiz bir genel bakış sunar. Ayrıca raporda, pazarın birincil incelemesi, endüstri zinciri yapısının ayrıntıları, gelişen politikalar ve ürün türlerinin, uygulamaların, büyük oyuncuların ve sektörlerin sınıflandırılması yer alıyor. Rapor aynı zamanda sektördeki en iyi şirketleri şirket profilleri, ürün portföyleri, kapasiteleri, fiyatları, giderleri ve gelirleri açısından analiz ediyor.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/107818

Küresel Mikro Yeşiller Pazarında Öne Çıkanlar:

Mikro Yeşillik Pazarı, Türe Göre Analiz (Brokoli, Lahana, Karnabahar, Roka, Bezelye, Turp ve Diğerleri), Tarım Yöntemine Göre (Kapalı Dikey Tarım, Ticari Seralar ve Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Perakende, Gıda Hizmetleri ve Diğerleri) ) ve Bölgesel Tahmin, 2023-2030

Pazar raporunda yer alan Başlıca Mikro Yeşiller Pazarı Üreticileri şunları içerir:

 • Çiftlik Kutusu Yeşilleri
 • AeroFarms
 • İyi Yaprak Çiftlikleri
 • Yaşayan Toprak Çiftlikleri
 • Taze Kökenler
 • Gotham Yeşilleri
 • Madar Çiftlikleri
 • Şefin Bahçesi A.Ş.
 • 2BTaze
 • Bowery Çiftçiliği

Global Microgreens Market of Fortune Business Insights’ın raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsıyor. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan Microgreens Market verileri arasında. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/107818

Mikro Yeşiller Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki Microgreens Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının son derece kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2030’a kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Küresel Mikro Yeşiller Pazarı Aşağıdaki Bölgelere Ayrılıyor:

• Kuzey Amerika:  ABD ve Kanada
• Latin Amerika:  Brezilya, Arjantin, Meksika ve Latin Amerika’nın Geri Kalanı
• Avrupa:  Almanya, Birleşik Krallık, İspanya, Fransa, İtalya, Rusya ve Avrupa’nın Geri Kalanı
• Asya Pasifik:  Çin, Hindistan, Japonya , Avustralya, Güney Kore, ASEAN ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı
• Orta Doğu:  GCC Ülkeleri, İsrail ve Orta Doğu’nun Geri Kalanı
• Afrika:  Güney Afrika, Kuzey Afrika ve Orta Afrika

Mikro Yeşiller Piyasası Sektörü Rekabet Analizi:

 • Kaldıraçlı satın almalar konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan özel sermaye şirketi olan Sun Capital Partners, Inc., Ocak 2023’te, gıda hizmeti ve perakende müşterilere yönelik mikro yeşillikler ve yenilebilir çiçeklerin pazar lideri yetiştiricisi ve nakliyecisi olan Fresh Origins’in satın alımını tamamladı. Bu satın alma, Fresh Origins’in büyüyen mikro yeşillik pazarındaki konumunu genişletmesine yardımcı olacak.
 • Mayıs 2022’de, Amerikalı bir gıda hizmeti distribütörü olan US Foods Holding Corp., dünyanın önde gelen hidroponik kapalı dikey tarım şirketlerinden biri olan Kalera ile stratejik bir anlaşma yaptığını duyurdu. Ortaklık, yemek servisi işletmecilerine yıl boyunca geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler sunacak ve taze mikro yeşilliklerin restoranlar ve diğer yemek servisi işletmecilerinin kullanımına sunulmasını sağlayacak.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/107818

Küresel Mikro Yeşiller Pazarı İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1:  Giriş, Microgreens Market’in çalışma ve araştırma kapsamının pazar itici gücü ürün hedefi

Bölüm 2:  Özel Özet – Microgreens Pazarına ilişkin temel bilgiler

Bölüm 3:  Piyasa Dinamiklerini Göstermek – Mikro Yeşil Piyasasının Etkenleri, Trendleri ve Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4:  Piyasa Faktörü Analizinin Sunulması, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5:  Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 

Bölüm 6:  Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan pazarın önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7:  Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2030)

Bölüm 8 ve 9:  Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar