Sake Pazar Payı, Trendler, Büyüme, Boyut, Rekabet Analizi ve 2026’a Kadar Tahmin Raporu

Büyüklük, Trendler, Büyüme, Hisse, İş Dünyası, Kilit Oyuncular, Birleşme, İstatistikler, Rekabet Ortamı ve 2026’ya Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Sake Pazar Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Küresel sake pazarının büyüklüğü 2018’de 7,35 Milyar ABD Doları olarak değerlendirildi ve tahmin döneminde %4,84’lük bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyerek 2026 yılına kadar 10,47 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

Küresel Sake Pazar Araştırması Raporu 2023, ürün lansmanları, teknik hususlar, öncü faktörler, geliştirme eğilimleri ve önemli pazar oyuncularının tercih ettiği iş stratejileri dahil olmak üzere önemli pazar koşullarını tanıtıyor. Rapor, temel stratejilerin yanı sıra Sake Pazarındaki temel fırsatlara, zorluklara ve sektöre özgü faktörlere odaklanıyor. Pazar büyüklüğü veya gelirler, pazar payı, pazar bölümleri, pazar ticareti ve çeşitli coğrafi bölgeler dahil olmak üzere pazarın bölümlerini ve alt bölümlerini kapsar.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/101545

Piyasa raporunda yer alan Büyük Sake Piyasasının Kilit Oyuncuları arasında şunlar yer alıyor:

 • Takara Holding A.Ş.
 • Ozeki Sake
 • Asahishuzo CO., Ltd.
 • Tatsuuma-Honke Bira Fabrikası Ltd.
 • Gekkeikan Sake Co, Ltd
 • Hakutsuru Sake Brewing Co., Ltd.
 • Sun Masamune Pty Limited  
 • KANPAI Londra El Sanatları Sake 
 • Mavi Akım Bira Fabrikası
 • Aramasa Shuzo A.Ş.

Global Sake Market of Fortune Business Insights™ raporu, kapsamlı birincil araştırmaları kapsamaktadır. Buna, pazar ve endüstri performansı hakkında daha derin içgörüler elde etmek için çeşitli endüstri uzmanları ve önemli fikir liderleri tarafından niteliksel ve niceliksel yönlerin ayrıntılı analizi eşlik etmektedir. Ayrıca rapor, tarihsel ve tahmini pazar büyüklüğü, CAGR, brüt kar marjı, gelir, fiyat, üretim büyüme oranı, hacim, değer, pazar payı ve yıldan yıla büyümeyi içeren mevcut pazar senaryosunun net bir resmini veriyor. Araştırma raporunda değerlendirilen ve yeniden doğrulanan Sake Market verileri arasında. Pazar araştırması raporundaki pazar, pazar büyümesini yönlendiren, tüketici davranışını şekillendiren ve rekabet ortamını etkileyen temel faktörlerin kapsamlı bir analizini ortaya koyuyor. Rapor, pazarın büyüklüğü, eğilimleri ve potansiyel fırsatları hakkında derinlemesine bir anlayış sunarak işletmelerin bilinçli kararlar almasına olanak tanıyor. Ek olarak, GSYİH büyümesi, enflasyon oranları ve döviz kurları dahil olmak üzere makroekonomik faktörlerin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini araştırıyor. Bu faktörler sadece tüketicilerin satın alma gücünü etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda genel pazar talebini de etkiliyor.

Büyümenin Etkenleri:

Sake artık sadece Japonya’ya özgü bir içecek değil, aynı zamanda ABD, Çin ve diğerleri gibi yabancı ülkelerde de güçlü bir şekilde kendine yer ediniyor. Japonya’da küçülen sake pazarı, insanların içeceği yiyecekle eşleştirmeyi sevdiği ülkelere, özellikle de birinci sınıf sake ihracatının artmasına neden oldu. ABD’ye ihracat son birkaç yılda birçok kez arttı ve buna atfedilen nedenlerden bazıları, içeceğin olağanüstü duyusal özellikleri ve eyalet halkının geleneksel tarzdaki içeceklere yönelik yüksek eğilimidir. Sake ihracatının yanı sıra, Japonya’daki sake bira üreticileri, kârın çoğunu elde etmek ve bu pazarda küresel olarak genişlemek için üretim birimlerini yabancı ülkelerde kuruyorlar.

Özelleştirme İsteyin: 

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/101545

Sake Pazarı Bölgesel Analizi:

Ayrıca bu rapor, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki Sake Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre kategorilere ayırıyor. Raporda sunulan küresel pazara ilişkin araştırma ve analiz çalışmasının son derece kapsamlı bir diğer kısmı bölgesel analizdir. Bu bölüm farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarlardaki satış büyümesine ışık tutuyor. 2026’ya kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizini ayrıntılı ve doğru bir şekilde sağlar.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Pazara Nüfuz Etme: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler

Rekabetçi Değerlendirme: Pazarın önde gelen oyuncularının pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, farklı coğrafyalardaki çeşitli segmentlere yönelik pazarı analiz ediyor

Pazar Çeşitlendirmesi: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yeni ürünler, keşfedilmemiş coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Sake Pazar Sektörü Rekabet Analizi:

 • Şubat 2018’de Asahishuzo Co., Ltd., dünyanın önde gelen mutfak okulu olan Culinary Institute of America (CIA) ile bir anlaşma imzaladı. Bu ortaklık sayesinde Asahishuzo Co., Ltd., Sake Bira Fabrikasını CIA’nın arka bahçesinde inşa edecek ve Doğu Yakası’nda hisselerini paylaşan ilk Japon sake üreticisi olacak ve marka portföyünü güçlendirecek.
 • Takara Shuzo Co., 2017 yılında yeni bölgesel zanaat chu-hi markası olarak yeni markası Takara Craft’ı piyasaya sürdü. Takara Craft Kyoto Yuzu, yerel toplulukların talebini karşılamak amacıyla yerel hammadde kullanan ve fıçıda olgunlaştırılmış Shochu ile harmanlanmış yerel malzemeleri kullanan bölgesel bir chu-hi markasıdır.

Analistle Konuşun:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/101545

Küresel Sake Pazarı İçerik Tablosunda Yer Alan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1: Giriş, Pazarın İtici Gücü Çalışmanın ürün amacı ve Sake Pazarının araştırma kapsamı

Bölüm 2: Özel Özet – Sake Pazarına ilişkin temel bilgiler.

Bölüm 3: Pazar Dinamiklerini Göstermek – Sake Pazarının Etkenleri, Trendleri ve Zorlukları ve Fırsatları

Bölüm 4: Sake Piyasa Faktörü Analizinin Sunumu, Porters’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Piyasa Entropisi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5: Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2019-2022

Bölüm 6: Rekabet Ortamı, Benzer Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan Sake Pazarının önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi

Bölüm 7: Pazarı segmentlere, ülkelere ve Üreticilere/Şirketlere göre, bu çeşitli bölgelerdeki önemli ülkelere göre gelir payı ve satışlarla değerlendirmek (2023-2032)

Bölüm 8 ve 9: Ekin Görüntülenmesi, Metodoloji ve Veri Kaynağı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar