Soğuk Zincir Lojistiği Pazarı Mevcut Trendler ve Büyümenin Etkenleri ile Anahtar Sektör Oyuncuları 2023

Küresel Soğuk Zincir Lojistiği Pazarı 2023-2030: Soğuk Zincir Lojistiği Pazarı raporu, Otomotiv Sektörünün büyümesine yön veren ana faktörleri dikkate alıyor, temel engellere ve zorluklara ek olarak. Raporun ilk bölümünde pazar tanımı, pazara genel bakış, ürün tanımı, ürün kapsamı, ürün karakterizasyonu ve ürün spesifikasyonu tartışıldı. Bu, COVID-19’un piyasa üzerindeki mevcut etkisini kapsayan en son rapordur. Coronavirüs (COVID-19) salgını dünya çapında yaşamın her alanını etkiledi. Bu durum piyasa koşullarında birçok değişikliği de beraberinde getirdi. Ayrıca çalışma, teknolojik gelişmeler ve ürün lansmanları gibi en son olayların ve bunların küresel Soğuk Zincir Lojistik Pazarı üzerindeki sonuçlarının bir analizini sunuyor. Küresel pazar aynı zamanda çok sayıda birincil ve ikincil kaynaktan toplanan verileri de içermektedir. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son rapora göre

Küresel soğuk zincir lojistik pazarının değeri 2020’de 221,85 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Pazarın, 2021’deki 242,39 milyar ABD dolarından 2028 yılına kadar 647,47 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin dönemi boyunca %15,1’lik bir Bileşik Büyüme Oranı sergilemesi bekleniyor.

Ücretsiz Örnek Araştırma PDF’si edinin: https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/106305

Piyasa Senaryosu

Yolun kontrolünü ve hissini sağlar ve aracın kişiliğinde ve performansında önemli bir rol oynar. Sürüş konforuna yönelik artan talep & Tüketicilerden gelen yakıt tasarruflu araç, Soğuk Zincir Lojistiği Pazarının temel itici faktörleridir. Ayrıca dünya genelinde araç üretiminin artması gibi faktörler de Soğuk Zincir Lojistiği Pazarını yönlendiren faktörlerdendir. Ancak sistemin maliyetinin yüksek olması Soğuk Zincir Lojistiği Pazarını kısıtladı

Bu araştırma raporu, endüstri analizi, pazar payı analizi, önde gelen pazar oyuncuları ve profilleri gibi çeşitli analiz düzeylerine ilişkin bilgiler sağlamıştır. Bu rapor aynı zamanda gelişmekte olan ve gelişen sektörlere ilişkin görüşler sunarak hedef segmentlerin incelenmesine de yardımcı olur. hızlı büyüyen segmentler ve pazar sonuçları. Piyasa verileri birlikte rekabetçi senaryoların ve rekabet senaryolarının temel değerlendirmelerini oluşturur ve tartışır. Hızlı büyüyen bölgeler, ülkeler ve bunların siyasi, ekonomik ve teknolojik ortamları dahil olmak üzere küresel Soğuk Zincir Lojistik Pazarının stratejileri. Ayrıca proje raporunda tarihi piyasa değerlerinin yanı sıra fiyatlandırma ve maliyet analizleri de sunulmaktadır.

Otomotiv Güvenliği Arıza Verileri:

Türe Göre

Soğutmalı Depolar
Soğutmalı Taşımacılık
Karayolu
Deniz
DemiryoluDenizyoluDemiryolu a>Uygulamaya Göre
Havayolu

Meyveler veamp; Sebzeler
Balık, Et ve Deniz Ürünleri
Süt Ürünleri veamp; Dondurulmuş Tatlılar
Fırın veamp; şekerleme
İşlenmiş Gıda
Eczacılık
Diğer

Rapor Başlığı :

Soğuk Zincir Lojistiği Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Soğutmalı Depolar, Soğutmalı Taşımacılık), Uygulamaya Göre (Meyve ve Sebzeler, Balık, Et ve Deniz Ürünleri, Süt Ürünleri ve Dondurulmuş Tatlılar, Fırıncılık ve şekerleme, İşlenmiş Gıda, İlaçlar, Diğerleri) ve Bölgesel Tahminler, 2021-2028

Soğuk Zincir Lojistiği Pazarı Hakkında Daha Fazla Bilgi İstiyorsanız Şimdi Bu Özel Raporu Satın Alın: https://www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/106305

Bu raporun çalışma hedefleri şunlardır:

 • Küresel Otomotiv Güvenliği durumunu ve üretim, gelir, tüketim, geçmiş ve tahmini içeren gelecek tahminlerini analiz etmek ve araştırmak.
 • Önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli Otomotiv Güvenliği üreticilerini, üretim, gelir, pazar payını, SWOT analizini ve geliştirme planlarını sunmak.
 • Arıza verilerini bölgelere, türe, üreticilere ve uygulamalara göre segmentlere ayırmak.
 • Küresel ve kilit bölgenin pazar potansiyelini ve avantajını, fırsatlarını ve zorluklarını, kısıtlamalarını ve risklerini analiz etmek.
 • Küresel ve bölgelerdeki önemli eğilimleri, itici güçleri ve etki faktörlerini belirlemek.
 • Her alt pazarı, bireysel büyüme eğilimi ve pazara katkıları açısından stratejik olarak analiz etmek.
 • Pazardaki genişlemeler, anlaşmalar, yeni ürün lansmanları ve satın almalar gibi rekabetçi gelişmeleri analiz etmek.

Rapor Kapsamı:

Bu rapor, okuyucuların iş/büyüme stratejileri geliştirmelerine, pazarın rekabetçi durumunu değerlendirmelerine, mevcut pazardaki konumlarını analiz etmelerine ve değerlendirme yapmalarına yardımcı olmak amacıyla Soğuk Zincir Lojistik Pazarı için küresel pazarın hem niceliksel hem de niteliksel analizlerle kapsamlı bir sunumunu sunmayı amaçlamaktadır. Soğuk Zincir Lojistik Pazarı ile ilgili bilinçli iş kararları.

Soğuk Zincir Lojistiği Pazar büyüklüğü, tahminler ve tahminler, 2018’den 2030’a kadar olan döneme ait geçmiş ve tahmin verileriyle birlikte 2022 temel yıl dikkate alınarak satış hacmi (K Birim) ve gelir (milyon $) cinsinden sağlanmaktadır. rapor, küresel Soğuk Zincir Lojistik Pazarını kapsamlı bir şekilde bölümlere ayırıyor. Ürünlere, uygulamaya ve oyunculara göre bölgesel pazar büyüklükleri de sağlanmaktadır. Raporda, pazarın daha derinlemesine anlaşılması için rekabet ortamının, önemli rakiplerin ve bunların ilgili pazar sıralamalarının profilleri sunulmaktadır. Raporda ayrıca teknolojik trendler ve yeni ürün gelişmeleri de tartışılıyor. Rapor, Soğuk Zincir Lojistiği Pazarı üreticilerine, yeni girenlere ve bu pazardaki endüstri zinciriyle ilgili şirketlere, genel pazar ve farklı segmentlerdeki alt segmentler için gelirler, satış hacmi ve ortalama fiyat hakkında bilgi sağlama konusunda yardımcı olacak. şirket türüne, uygulamaya ve bölgelere göre.

Bu Raporda Kapsanan Başlıca Önemli Piyasa Oyuncuları: Allergan plc

ABD Soğuk Hava Deposu (New Jersey, ABD)
AmeriCold Logistics LLC (Georgia, ABD)
LINEAGE LOGISTICS HOLDING, LLC (Michigan, ABD)
VersaCold Logistics Services (Ontario, Kanada)
NICHIREI LOGISTICS GROUP INC. (NICHIREI CORPORATION) (Tokyo, Japonya)
CONGEBEC LOGISTICS INC. (Quebec, Kanada)
Burris Logistics (Delaware, ABD)
CONESTOGA SOĞUK DEPOLAMA (Ontario, Kanada)
Kloosterboer (Hollanda) a>
COLD BOX EXPRESS, INC. (Alabama, ABD)

Son Önemli Sektör Gelişimi:

Haziran 2021: Lineage Logistics, Claus Sorensen’in Soğuk Depolama Bölümünü Satın Aldığını Duyurdu Lineage Logistics, LLC, Danimarka merkezli bir soğuk depolama şirketi olan Claus Sorensen’in soğuk depolama bölümünü satın alma planını duyurdu. Bu satın alma, Lineage’in İskandinav bölgesi müşterilerine yönelik tedarik zinciri tekliflerini güçlendirmeye yardımcı olan depo ağını genişletmeyi amaçlıyordu.

Küresel Soğuk Zincir Lojistiği Pazar Pazarı: Bölgesel Segmentasyon: –

Daha fazla açıklama sağlamak için analistler ayrıca pazarı coğrafyaya göre bölümlere ayırdı. Coğrafya temelinde, Soğuk Zincir Lojistik Pazarı küresel pazarı şu bölümlere ayrılmıştır:

Kuzey Amerika(ABD, Kanada)

Avrupa (Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, İspanya, İsveç, Hollanda, Türkiye, İsviçre, Belçika, Avrupa’nın Geri Kalanı)

Asya-Pasifik (Güney Kore, Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Filipinler, Singapur, Malezya, Tayland, Endonezya, APAC’ın Geri Kalanı)

Latin Amerika (Meksika, Kolombiya, Brezilya, Arjantin, Peru, Latin Amerika’nın geri kalanı)

Orta Doğu ve Afrika(Suudi Arabistan, BAE, Mısır, Güney Afrika, MEA’nın Geri Kalanı)

Bu raporda yer alan bilgiler hem birincil hem de ikincil araştırma metodolojilerine dayanmaktadır. Birincil araştırma metodolojisi hizmet sağlayıcılar, tedarikçiler ve sektör profesyonelleri ile etkileşimi içerir. İkincil araştırma metodolojisi, şirketin yıllık raporları, mali raporlar ve özel veritabanları gibi ilgili yayınların titizlikle araştırılmasını içerir.

Bu raporda yanıtlanan temel sorular:

 1. 2030 yılında pazar büyüklüğü ne olacak ve büyüme oranı ne olacak?
 2. Temel pazar eğilimleri nelerdir?
 3. Bu pazarı yönlendiren şey nedir?
 4. Pazar büyümesinin önündeki zorluklar nelerdir?
 5. Bu pazar alanındaki kilit satıcılar kimlerdir?
 6. Ana satıcıların karşılaştığı pazar fırsatları ve tehditler nelerdir?
 7. Ana satıcıların güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?

İçerik tablosu:

Bölüm 1- Rapor Metodolojisi

1.1. Araştırma süreci

1.2. Birincil Araştırma

1.3. İkincil araştırma

1.4. Pazar Büyüklüğü Tahminleri

1.5. Veri Üçgenleme

1.6. Tahmin Modeli

1.7. Raporun USP’leri

1.8. Rapor açıklaması

Bölüm 2 – Küresel Enerji İçeceği Piyasasına Genel Bakış

2.1. Pazara Giriş

2.2. Yönetici Özeti

2.3. Küresel Enerji İçeceği Pazar Sınıflandırması

2.4. Market sürücüleri

2.5. Pazar Kısıtlamaları

2.6. Pazar Fırsatı

2.7. Enerji İçeceği Pazarı: Trendler

2.8. Porter’ın Beş Kuvvet Analizi

2.9. Pazar Çekicilik Analizi

Devam etti……

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analiz sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işletmelerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler üretiyoruz. Amacımız onları, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]