Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar Büyüklüğü, Payı, Büyümesi, Trendleri ve Tahmini 2032

 Değerlendirilen küresel Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar Payı’nın, tahmin dönemi boyunca %12,1’lik bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyerek 2029 yılına kadar 47,29 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi “Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar Tahmini, 2024-2030” başlıklı en son araştırma raporunda sunuyor.

Dünyanın dijitalleşmesi, insanların iletişim kurma ve bilgi alma biçiminde devrim yarattı. Tedarik Zinciri Yönetimimiz Pazar istihbaratı, işletmelerin ve tüketicilerin erişimlerini ve etkileşimlerini artırmalarına olanak tanıyan blockchain teknolojisi, yapay zeka ve uç bilişim gibi ürün ve çözümlere ilişkin içgörülere sahiptir. E-ticaretteki patlama ve akıllı asistanların kullanımı, Kovid-19’un günlük yaşam üzerindeki etkisinden kaynaklanıyor olabilir ancak 5G ve uç bilişim kalıcı olacak.

Ücretsiz Araştırma PDF’si edinin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/102977

Raporda Öne Çıkan Öncü Oyuncuları Keşfedin:

Küresel Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarına liderlik eden şirketler şunlardır: Oracle Corporation (ABD), IBM Corporation (ABD), Kinaxis (Kanada), SAP SE (Almanya), Wolters Kluwer NV (Hollanda), Blue Yonder Group, Inc. (ABD), Infor (ABD), o9 Solutions, Inc. (Texas), Logility (ABD), GainSystems, Inc. (ABD)

Sürücü Faktörleri:

Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar Büyümesini Hızlandırmak İçin Kuruluşların Genel ve Hibrit Bulut Çözümlerinin Artan Kullanımı

Dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar, sistemin güvenilirliğini artırdığı ve son dönemdeki COVİD-19 salgınının yarattığı yeni gerçekliklere uyum sağladığı bilindiğinden genel ve hibrit bulut çözümlerine olan eğilimlerini artırıyor. Birçok büyük ölçekli şirket de pazarda büyümelerini sağlayabilecekleri için bulut çözümlerinin dağıtımını teşvik ediyor. Bu faktörlerin Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarının büyümesine yön vermesi bekleniyor.

Coğrafi Büyüme Senaryosu:

Küresel Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarı, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Dünyanın Geri Kalanına bölünmüştür. Kuzey Amerika’nın 2024 yılında küresel Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarında en büyük paya sahip olması ve onu Avrupa’nın takip etmesi bekleniyor. Kuzey Amerika’nın büyük payı, ABD’de hassas tıbbı teşvik etmeye yönelik artan araştırma fonlarına ve hükümet girişimlerine bağlanabilir.

Havacılık ve Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarındaki büyüme, uçak endüstrisinde artan siber saldırılardan kaynaklanmaktadır. Kuzey Amerika bölgesinin en büyük havacılık ve Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar payına sahip olması bekleniyor.

Tüm Sorularınız İçin Uzmanımızla Bağlantı Kurun –

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/102977

Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar Araştırmasının Temel Bulguları:

Makine öğrenimi 2024’te Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarına hakim olacak

Teşhis segmenti, 2024’te son kullanıcı bazında Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarının en büyük payını oluşturdu

Kuzey Amerika, 2024 yılında küresel Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarında en büyük payı oluşturdu

Rapora Genel Bakış

Tedarik Zinciri Yönetimi Pazarının Yönetimi, geçmişteki satın almalara yönelik faydaların yaratılmasıyla ilgilenir ve gelecekteki satın almalar için teşvikler sağlar. Ödül programı müşteriye güçlü değer, daha iyi müşteri penetrasyonu, çapraz satış ve sektör sağlar. Tedarik Zinciri Yönetimi Piyasası sistemi aşağıdakileri içeren operasyonel parametrelerden oluşur: finansman seçenekleri, program tasarımı ve işlem türleri. Aynı zamanda geri ödeme eşikleri, geri ödeme seçenekleri ve kazanç oranları gibi farklı değer parametrelerini de içerir. Birçok kuruluş faaliyetlerini Piyasa programlarına yapılan harcamalara yoğunlaştırmaktadır.

İçindekiler

Sanayi Genel Bakış:

 • Pazar tanımı ve segmentasyonu
 • Sektör trendleri ve etkenleri
 • Düzenleyici ortam

Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar Büyüklüğü ve Tahmini:

 • Tarihsel pazar büyüklüğü ve büyüme
 • Mevcut pazar büyüklüğü ve trendler
 • Gelecek için tahmin

Rekabet Ortamı:

 • Pazarın kilit oyuncuları
 • Pazar payı analizi
 • Büyük rakiplerin SWOT analizi

Müşteri Analizi:

 • Müşteri demografisini hedefleyin
 • Satın alma davranışı ve tercihleri
 • Müşteri memnuniyeti ve geri bildirim

Ürün/Hizmet Analizi:

 • Piyasadaki ürünlere/hizmetlere genel bakış
 • Özellikler ve faydalar
 • Fiyatlandırma stratejileri

Tedarik Zinciri Yönetimi Pazar Trendleri:

 • Sektörde yükselen trendler
 • Teknolojik gelişmeler
 • Tüketici davranışındaki değişimler

TOK Devamı…

Dijital Ses İş İstasyonu Sektörünün Potansiyel Büyümesi, Payı, Talebi ve Önemli Oyuncuların Analizi – 2031’e Kadar Araştırma Tahminleri

Lojistik Otomasyon Sektörünün Gelişimi, Trendler, Temel Faktörler, Segmentasyon ve 2031 Tahmini

Web Hosting Hizmetleri Sektörünün Gelecekteki Gelişmeleri ve Sektör Büyüklüğü Araştırması

Medya İzleme Araçları Sektöre Genel Bakış, Maliyet Yapısı Analizi, Büyüme Fırsatları ve 2031 Tahmini

Hizmet Olarak Ağ [NaaS] Sektördeki En Son Yenilikler, Talep ve 2031’e Kadar İş Görünümü

ABD Akıllı Termostat Endüstrisi 2024 Küresel Endüstri Tahminleri Analizi, Rekabet Ortamı ve Kilit Bölgeler Analizi

Oyunlaştırma Endüstrisi 2024, Senaryoyu, Lider Oyuncuları, Segment Analizini ve 2031’e Kadar Tahmine Göre Büyümeyi Aldı

Chatbot Endüstrisi Talebine Genel Bakış, Büyüme İnovasyonu, En Son Trendler ve 2031’e Kadar İş Tahmini

Hakkımızda:

Fortune Business Insights, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve niteliksel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analistlerden ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanıyor.

Fortune Business Insights olarak müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıracak öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

E-posta: [email protected]