Tıbbi Drone Pazarı, 2028’e Kadar En Son Trend ve Gelecek Kapsamıyla Dünya Çapında Büyüyor

Tıbbi Drone Pazarı büyüklüğünün, tahmin döneminde (2023-2028) yıllık ortalama CAGR oranında büyümesi bekleniyor. Tıbbi Drone Pazarı raporu, bir endüstri veya çeşitli endüstrilerdeki bir pazar hakkında toplanan bilgileri temsil eder. PEX Boru Araçları Piyasası raporu, raporun 2023-2028’e kadar uzanan bir tahmin dönemi ile hem niceliksel hem de niteliksel veriler açısından analizler içermektedir. Rapor, Ürün fiyatlandırması, Hem ülke hem de bölgesel düzeyde Ürün veya hizmet penetrasyonu, Ülke GSYİH’sı, ana pazarın pazar dinamikleri ve pazar dinamikleri gibi çeşitli faktörleri dikkate alacak şekilde hazırlanmıştır. çocuk pazarları, Son uygulama endüstrileri, büyük oyuncular, tüketici satın alma davranışı, ülkelerin ekonomik, politik, sosyal senaryoları ve diğerleri. Rapor, pazarın olası her yönünden ayrıntılı bir pazar analizi sunmak için çeşitli bölümlere ayrılmıştır.

Örnek PDF Broşürü Alın:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/105805

Küresel Tıbbi Drone Pazarı, 2028 itibarıyla 1410,9 Milyon ABD Doları değerindedir. 2023-2028 döneminde %27,7’lik bir Bileşik Büyüme Oranı ile büyümektedir. Bu çalışmanın amacı Tıbbi Drone Pazarının büyüklüğünü şirket, ürün tipi, son kullanıcı ve kilit bölgelere göre tanımlamak, segmentlere ayırmak ve projelendirmektir.

Tıbbi Drone Pazarında Kapsanan Önemli Firmaların Listesi:

 • Zipline Inc. (San Francisco, ABD)
 • Volocopter GmbH (Bruchsal, Almanya)
 • Volansi Inc. (San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Matternet Inc. (Mountain View, ABD)
 • Manna Drone Delivery Inc. (Dublin, İrlanda)
 • Flytrex Aviation Ltd. (Tel Aviv, İsrail)
 • Flirtey Holdings Inc. (Reno, ABD)
 • Vayu Inc. (Ypsilanti, ABD)
 • Skyports Ltd. (Billericay, Birleşik Krallık)
 • Ebre Drone LLC (Tarragona, İspanya)
 • Swoop Aero Pty.Ltd. (Docklands, Avustralya)
 • Skyfarer Ltd. (Coventry, Birleşik Krallık)

Pazar araştırması raporu, önemli üreticilerin ve coğrafi bölgelerin analizini sunarak pazar büyümesini etkileyen temel zorluklar hakkında üst düzey bilgiler sağlar. Raporda tanım, sınıflandırma, uygulama ve endüstri zinciri yapısı, gelişim eğilimleri, rekabet ortamının analizi ve kilit bölgelerdeki distribütörlerin analizi yer alıyor. Bu rapor aynı zamanda arz ve talep verilerini, gelir ve payı da sağlar.

Rapor Kapsamı:

Bu rapor, kapsamlı birincil ve ikincil araştırmaların sonucudur ve pazarın mevcut ve gelecekteki hedeflerine ilişkin kapsamlı bir anlayış sağlar. Uygulamaya, türe ve bölgesel eğilimlere göre kategorize edilmiş sektörün rekabet analizinin yanı sıra kontrol paneline genel bakış içerir kilit oyuncuların tarihsel ve güncel performansları. Tıbbi Drone Pazarı hakkında doğru ve kapsamlı bilgi sağlamak için bu raporda çeşitli metodolojiler ve analizler kullanılmıştır.

Raporda Öne Çıkanlar:

Pazara Nüfuz Etme: Pazardaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.

Ürün Geliştirme/İnovasyon: Gelecek teknolojilere, RandD faaliyetlerine ve pazardaki ürün lansmanlarına ilişkin ayrıntılı bilgiler

Rekabet edebilirlik değerlendirmesi: Pazar stratejisinin, pazarın kilit oyuncularının coğrafi ve iş segmentlerinin ayrıntılı değerlendirmesi

Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, pazarları bölgeler genelindeki çeşitli segmentler için analiz etmektedir.

Pazar Çeşitlendirmesi: Yeni ürünler, yeni alanlar, son gelişmeler ve pazar yatırımları hakkında derinlemesine bilgi

Sürüş faktörü

Pazar Büyümesini Hızlandırmak İçin Sağlık Uygulamalarında Drone’lara Yüksek Talep

Kamusal alanların izlenmesi ve gözetlenmesine yönelik artan talep ve geleneksel tedarik zinciri yöntemlerine göre yeni lojistik alternatiflerin ortaya çıkışı, dünya çapındaki hükümetleri tıbbi drone teknolojisine yatırım yapmaya teşvik ediyor. Üstelik bu pandemik durumda insan temasının viral bulaşma aracı olduğundan şüpheleniliyor. Dolayısıyla drone teknolojisi bu durumda açık ara kazanandır. Dolayısıyla temassız ve verimli teknolojiye acil bir ihtiyaç ortaya çıktı. Örneğin, Ekim 2019’da UPS Flight Forward Inc., Federal Havacılık İdaresi’nden ABD hükümetinin onayını ve drone havayolu operasyonlarını yürütmek için standart sertifikayı aldı. Buna yanıt olarak şirket, Matternet M2 quadcopter kullanarak ilk drone teslimat uçuşunu Raleigh, Kuzey Carolina’daki WakeMed Hastanesi’nde başlattı. Bu faktörler tıbbi drone pazarının büyümesini tetikliyor.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Lütfen Bizimle İletişime Geçin:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/105805

Bölgesel Analiz:

Kuzey Amerika  (ABD, Kanada, Meksika)
Avrupa  (Almanya, Fransa, Birleşik Krallık, Rusya) , İtalya)
Asya Pasifik  (Çin, Japonya, Güney Kore, Hindistan, Güneydoğu Asya)
Güney Amerika  (Suudi Arabistan, BAE) , Mısır, Nijerya, Güney Afrika)
Orta Doğu/Afrika  (Brezilya, Arjantin, Kolombiya vb.)

Rekabet Analizi:

Küresel Tıbbi Drone Pazarı raporu, kilit oyunculara odaklanarak rekabet ortamına kapsamlı bir genel bakış sunuyor. Şirket stratejisi, nitelikler, geçmiş,  maliyet analizi ve genel stratejiyle ilgili ayrıntıları içerir. Bu rapor, okuyucuların pazardaki varlıklarını belirlemelerine yardımcı olmak için #FFOKK# tahmin dönemi boyunca oyuncuların toplam satışları, toplam fiyatı ve üretimi hakkında bilgi sağlar. Rekabet ortamı, önemli üreticiler, fiyat ve gelir gibi çeşitli faktörler incelenerek analiz edilir.

 

Anahtar Endüstri Gelişimi

Mayıs 2021 – Kanadalı bir İHA donanım ve yazılım üreticisi olan Draganfly Inc., ABD Hükümetine bağlı bir aşı ve tıbbi SCM (tedarik zinciri yönetimi) şirketi olan Coldchain Delivery Systems ile ortaklık kurdu. Ortaklığın, Teksas’ın kırsal ve uzak bölgelerinde, beş aşamalı bir dağıtım yoluyla insansız hava aracıyla teslimatı kullanarak COVID-19 aşısını başlatması bekleniyor.

 

Bu Raporu Satın Alma Nedenleri:

✤ Küresel Tıbbi Drone Pazarına ilişkin bu kapsamlı ve doğru raporla pazar araştırma kaynaklarınızı yükseltin.

✤ Zorlukların üstesinden gelmeye ve güçlü büyümeyi sağlamaya hazırlanmak için ortak pazar senaryolarının ve gelecekteki pazar koşullarının kapsamlı bir şekilde anlaşılması

✤ Bu rapor, küresel Tıbbi Drone Pazarının derinlemesine bir çalışmasını ve çeşitli eğilimlerini sunmaktadır.

✤ Değişen pazar trendlerinin, mevcut ve gelecekteki kullanımdaki teknolojilerin ve küresel çapta önde gelen Tıbbi Drone Pazarı oyuncuları tarafından benimsenen çeşitli stratejilerin derinlemesine bir analizini sağlar.

✤ Küresel Tıbbi Drone Pazarına yeni girenlere öneri ve tavsiyelerde bulunmak ve mevcut oyuncuları pazarın daha da büyümesine doğru dikkatli bir şekilde yönlendirmek

✤ Küresel Tıbbi Drone Pazarındaki en yeni teknolojik gelişmelerin yanı sıra sektörün devlerinin gelecek planları da ortaya çıkıyor

Tıbbi Drone Pazarı Rapor Satın Alma Nedenleri:

Şirketler, Tıbbi Drone Pazarı araştırma çalışmalarını satın alarak sektör trendleri hakkında doğru ve kapsamlı bilgiler elde edebilir, böylece bilinçli kararlar almalarına ve önde gelen şirketlere karşı rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanır. Bu rapor, 2023-2027 tahmin dönemi boyunca değerli satıcıları, sektör eğilimlerini ve talepteki önemli değişiklikleri kapsamaktadır.

Özelleştirilmiş raporlar için bizimle iletişime geçin.

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/105805

İlgili Haberleri Okuyun:

Askeri Giyilebilir Pazar Yenilikçi

Drone Analitik Yazılım Pazarı İş Trendleri

Uzaktan Algılama Uydu Pazarındaki Son Gelişmeler

Jeo-uzaysal Görüntüleme Pazarı Büyüme Analizi

Uçak Uçuş Kontrol Sistemi Pazar Büyümesi Gelecek

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  her büyüklükteki kuruluşun daha iyi kararlar almasına yardımcı olmak için doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sağlar. Müşterilerimiz için yeni çözümler özelleştiriyor ve işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarlara ilişkin ayrıntılı bir genel bakış sunmak ve onlara kapsamlı pazar istihbaratı sağlamaktır.

sorgu:

Fortune Business Insights, Inc.

Simge Kulesi 9F

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245