Yem Tohumu Pazar Büyüklüğü, Payı, Trendler, Talep, Gelir ve Tahmin Araştırması 2030

Fortune Business Insights™ ‘ın “Yem Tohumu Pazar Büyüklüğü, Payı ve Endüstri Analizi, Mahsul Türüne Göre (Yonca, YoncaYonca, Çavdar, Hindiba, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Sığır, Kümes Hayvanları, Domuz, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2023-2030” . Yem tohumları, özellikle baklagiller, mükemmel kalitede ve miktarda hayvan yemi sunar, topraktaki nitrojen içeriğini artırır ve toprak kaybını azaltır.

Ayrıca Kasım 2020’de tarım ve gıdaya ilişkin bilimsel raporlama kuruluşu olan Organik Merkez, çiftçilerin, bilimsel uzmanların ve finansmanla ilgilenen sektör üyelerinin araştırma ihtiyaçlarına yardımcı olmak amacıyla Gıda ve Tarım Araştırmaları Vakfı ile el ele verdi. Araştırma. Organize araştırma, organik tarım hakkında bilginin artmasına ve tarım alanında organik sektörün daha da genişlemesine yol açacaktır. Bu durum yem tohumlarına olan talebi daha da güçlendirecektir.

Sürüş faktörü

Pazar Büyümesini Desteklemek İçin Doğal Hayvan Yemine Yönelik Artan Eğilim

Tüketiciler arasında canlı hayvan sağlığı konusunda artan farkındalık, doğal ve organik hayvan yemine olan talebin artmasıyla birleştiğinde, yem tohumlarının hayvan yemi hazırlanmasında kullanımını artırdı. Ayrıca organik et ürünlerinin artan popülaritesi, üreticileri hayvan yemi hazırlama sürecine yem tohumlarını dahil etmeye yöneltmiştir. Örneğin, Şubat 2017’de JBS Avustralya, Avustralya’daki organik sığır tedarik üssüne girmek için ilk sertifikalı organik sığırlarını işlemeye başladı. Bu, şirketin üretimine agresif bir büyüme sağlayacaktır. Bu faktörlerin küresel yem tohumu pazarının büyümesine yön vermesi bekleniyor.

Örnek Rapor Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/forage-seed-market-103208

Bölgesel Analizler

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Desteklemek İçin Hayvancılıkta Beslenme Konusunda Farkındalığın Artırılması

Kuzey Amerika’nın küresel yem tohumu pazarında güçlü bir büyüme yaşayacağı tahmin ediliyor. Bölgede hayvan besleme konusunda artan farkındalık, üreticileri kaliteli ve sağlıklı hayvan yemi üretmeye yöneltiyor. Örneğin Kasım 2020’de Innovafeed ve ADM, Decatur’da yeni bir hayvan yemi üretim tesisi kurmak için Illinois Eyaleti ile iş birliği yaptı. Bu tür faktörlerin Kuzey Amerika’da yem tohumu talebini artırması bekleniyor ve bunun da bölgedeki yem tohumu pazarını yönlendireceği tahmin ediliyor.

Rekabetçi Ortam

Önemli Oyuncuların Pazar Öne Çıkmalarını Artırmalarına Yardımcı Olacak Birleşmeler ve Satın Almalar

Küresel yem tohumu pazarı, yeni organik yem portföylerini tanıtmak amacıyla şu anda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine odaklanan çeşitli üreticilerden oluşmaktadır. Bu onların yeni ortaya çıkan organik çiftçi tabanını çekmelerine yardımcı olacak. Ayrıca, pazardaki görünürlüğünü artırmak için birleşme ve satın almalara ve yeni ürün lansmanlarına yatırım yapıyorlar. Örneğin, Şubat 2018’de Danimarka merkezli yem tohumu üreticisi ve distribütörü olan DLF, Gapp Semillas SA’nın varlıklarını satın aldı. Bu satın almanın, DLF’nin Latin Amerika’daki pazar varlığını artırmasına yardımcı olması bekleniyor. 

Endüstri Gelişimi:

 • KWS Saat SE, Mart 2018’de mısır yem çeşitlerini tanıttı. Yeni ürün, gelişmiş verim, yüksek çekirdek içeriği ve ineklerin gelişmiş süt üretimi gibi mısırın gelişmiş özelliklerini içeriyor.
 • Eylül 2016’da bir İspanyol şirketi olan Semillas Fitó, Avrupa’da yeni yem tohumlarının piyasaya sürülmesi için Valley Seeds ile bir anlaşma imzaladı. Bu, şirketin ürün portföyünü genişletmesine yardımcı olacaktır.

Özelleştirilmiş Rapor Alın

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/forage-seed-market-103208

Yem Tohumu Piyasası Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Dinamik Tohumlar Ltd.
 • Yem ve Tohum
 • Altın Dönüm Tohumları
 • Müttefik Tohum
 • DLF Uluslararası Tohumlar
 • Pickseed Kanada Ltd.
 • Brett Young
 • Arazi O Göller A.Ş.
 • Moore Tohum İşleyicileri
 • Barenbrug Holding BV
 • Diğerleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analiz sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işletmelerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler üretiyoruz. Amacımız onları, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter